Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Переможці Європейських регіональних кваліфікацій на чемпіонату Світу WEC24 від Міжнародної федерації кіберспорту IESF отримають запрошення на фінальну частину змагань, що відбудеться наприкінці року в місті Ер-Ріяд, Саудівська Аравія!

Графік кваліфікацій виглядає наступним чином:

  • CS2: 6 – 14 липня
  • CS2 жінки: 11 – 18 липня
  • Dota 2: 19 – 23 липня
  • MLBB : 22 – 27 липня
  • MLBB жінки: 28 – 29 липня
  • PUBG Mobile: 30 – 31 липня

Вболівайте за наших спортсменів та дивиться трансляції кваліфікацій на офіційних каналах федерації у Twitch.tv!

Материалы по теме

NAVI стали переможцями Esports World Cup 2024, розгромивши в фіналі G2

NAVI розгромили G2 у фіналі Esports World Cup 2024 і стали чинними Чемпіонами світу, вигравши перший великий турнір другого сезону 2024 року. Таким чином команда, в яку мало хто вірив після виходу s1mple на відпочинок, виграла вже два топових турніри, продемонструвавши якісно інший командний рівень CS.

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.

Збірна України з CS2 виграла східноєвропейські відбіркові на Чемпіонат світу WEC2024. Всі команди, що представлятимуть там Європу

Збірна України з CS2, цього року представлена командою KONo, стала переможцем східноєвропейської кваліфікації на Чемпіонат світу збірних WEC2024, який має відбутися в Саудівській Аравії наприкінці року.