Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Англомовне кіберспортивне видання pley.gg повідомляє, що данський провідний клуб HEROIC знаходиться в складному фінансовому становищі. Не дивлячись на видатні успіхи команди минулого року, клуб нещодавно закрив свій склад з PUBG, посилаючись на нестабільні доходи від екосистеми гри.

Наразі джерела повідомляють, що клуб скликає позачергове зібрання інвесторів, щоб обговорити дофінансування проекту, який йде на дно. За оцінками колишнього директора компанії, що володіє HEROIC, Йоахіма Харальдсена, клубу потрібно дофінансування у розмірі 7,5 мільйонів доларів, щоб протриматися до кінця 2025 року, причому близько мільйона необхідно надати терміново до початку літа. 

Хоча HEROIC ще не опублікували фінансовий звіт за 2022 рік у 2021 році компанія зазнала збитків на суму у 2,34 мільйона доларів США. З моменту виходу на біржу у лютому 2021 року клуб вже і так збільшив кількість акцій з 10 125 000 до 17 956 318 і може зробити це знову в процесі дофінансування. За цей час ціна впала з 19,76 до 0,8 норвезьких крон за акцію. 

Нагадаємо, що раніше інший данський кіберспортивний клуб Astralis опублікував свій фінансовий звіт за 2022 рік. Хоча клуб значно збільшив свої доходи та оптимізував витрати, він все ще залишається збитковим, жодного разу не показавши прибутку своїм інвесторам.

Материалы по теме

Heroic підписали росіянина Degster. Свій перший матч він зіграє на російському турнірі

0

Великі друзі України Heroic, які не раз говорили про свою підтримку України, не змогли втриматися і не найняти в свій склад росіянина.

Heroic несподівано вийшли з Луврської угоди і перестали бути партнерами ESL, але збережуть слоти на IEM Chengdu 2024 та EPL

Неочікувано Heroic вийшли з так званої Луврської угоди, про це повідомила у своєму твіттері ESL. Луврська угода – це угода про партнерство ESL та ряду провідних кіберспортивних клубів планети, які за партнерство брали участь в розподілі доходів від ліг і турнірів ESL з Counter-Strike.

Heroic вперше зібрали склад з Dota 2

0

Вперше в історії клубу Heroic підписали команду з Dota 2. До команди увійшли гравці з Південної Америки.

NAVI і Heroic залишили BLAST Premier Fall Final 2023

0

 NAVI і Heroic не змогли впоратися зі своїми суперниками на BLAST Premier Fall Final 2023, посівши на турнірі лише 5-6 місця. Після поразки гравці NAVI виглядали засмученими як ніколи раніше.