Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Поздравляем команду Akuma с победой на турнире European Development Championship победила своих соперников ex-Marlian, в следствии чего, последние покидают турнир и едут домой.

Ребята с Акумы завершили матч со счетом 2:0 в свою пользу. Sergiz закончил вторую карту в пользу своей команды, тем самым подарив им путевку дальше. Несмотря на то, что игра им далась не очень легко, ребята все же прорываются вперед.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Матч дня. Akuma vs ex-Marlian на European Development Championship

Следующую игру Akuma сыграют с командой IN.Game в рамках матча дейсайдер, чтобы узнать кто же вместе с Hyenas отправиться в плей-офф.

Напоминаем, что European Development Championship Season – это локальный турнир для европейских команд, который 4 пройдет с 8 по 27 июня. 16 команд разыграют 30 тысяч долларов.

Материалы по теме

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

Sergiz повідомив, що NAVI хотіли кікнути гравців після поразки від Akuma. bur9 звинуватив його в читерстві

0

Відомі українські каесери влаштували справжній батл в мережі після того, як Sergiz, який зараз працює коментатором в Maincast, а раніше грав в славнозвісну Akuma, на стрімі зробив гучну заяву про те, що зірковий склад NAVI був на межі розвалу після поразки від його команди.

ESIC назавжди дискваліфікуваши власника Majesty, ProjectX та Akuma. Всю схему здали самі гравці, розбираємося хто саме

Український кіберспортивний діяч Олексій Шишко, який ймовірно був власником таких команд, як Majesty, ProjectX та Akuma отримав пожиттєву дискваліфікацію від комісії з доброчесності ESIC.