Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Егов Flamie Васильев принимая рампу на карте Nuke расправился с оппонентами с помощью CZ75. Игрок Natus Vincere не стал менять оружие после первого убийства, и суммарно убил троих с одной обоймы.

Хайлайт Егора перевернул с ног на голову ход третей карты против FaZe Clan в рамках Gamers without Borders. «Рожденные побеждать» закончили встречу со счетом 2:1 в свою пользу.

 


Gamers Without Borders 2020 CS:GO пройдет с 29 по 31 мая в онлайне. В соревновании участвуют шесть лучший коллективов из Европы и СНГ. Они разыграют условный призовой фонд в размере $2 млн, который передадут благотворительным организациям для борьбы с пандемией коронавируса. Интересен турнир тем, что будут играть в формате MR12 (Побеждает та команда, которая наберёт 13 раундов, а не 16).

Материалы по теме

Замітаючи сліди. NAVI зафотошопила російськи прапори на спинах гравців на фотографії в своєму інстаграм з 1,2 мільйонами підписників

Український клуб Natus Vincere виклав у своєму інстаграмі з 1,2 мільйонами підписників фотографію з виходу команди на сцену у фіналі PGL Major Antwerp 2022. На фото добре видно гравців ззаду, коли вони йдуть через натовп вболівальників.

Інтерв’ю з Олександром s1mple⁠ Костилєвим перед фіналом PGL Major Antwerp 2022

Українська зірка CS:GO Олександр s1mple⁠ Костилєв каже, що гравці Natus Vincere досі вважають себе найкращою командою світу. Читайте переклад інтерв’ю для HLTV.org зі справжньою легендою кіберспорту, яка знаходиться в одному кроці від другого чемпіонства на Мейджорі.

NAVI не варто вигравати Мейджор. Розповідаємо, чому це може поставити під загрозу існування команди в Україні

Можливо це здасться, на перший погляд, парадоксальним, але зараз найгірше, що може статися з Natus Vincere – це перемога на Мейджорі.

Petr1k: «Я не думаю, що російсько-українські склади з будь-якої гри зможуть існувати»

Український аналітик Олександр Petr1k Петрик поміркував про перспективи російсько-українських складів у кіберспорті. Про це він повідомив у своєму Telegram.