Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вчера на Reddit появился фрагмент из игры в CS:GO, в которой команда продемонстрировала новый четверной буст на карте Vertigo.

На видео вы увидите, как игрок с AWP с разбега запрыгнет на «башню», которая состоит из трех его тиммейтов.

Снайперу прийдётся аккуратно продвинуться правее и тогда он сможет безопасно отстрелить оппонента на Ramp или за «цементом».

Had first success with a Vertigo boost I found (4-Man Tower) from GlobalOffensive

Такой буст выглядит очень эффективным и с первого раза ваш соперник точно не поймет, откуда его предположительного убили.

Чтобы и у вас получился такой буст, вам следует командой несколько раз потренироваться его делать на тренировочном сервере.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Исследование: 6 из 10 украинских геймеров смотрят киберспортивные соревнования

Недавно бывший тренер NAVI Михаил Kane Благин поделился своими мыслями о карте Vertigo. Он считает, что карта слишком простая.

Материалы по теме

«Все зроблено на франшизах та грошах», — Сергій lmbt Біжанов поділився своїм баченням проблем у CS:GO

0

Тренер українського клубу Monte Сергій lmbt Біжанов прокоментував своє ставлення до того, як влаштовано сучасну сцену CS:GO. Коментар спеціаліста з’явився в контексті програшу його команди у фіналі турніру CCT North Europe Series.

CS:GO встановив черговий вражаючий рекорд за кількістю гравців в Steam

0

Вперше в історії пікова кількість користувачів CS:GO перевищила позначку в 1 мільйон 400 тисяч гравців. На фоні чуток про вихід гри на Source 2 інтерес до командного шутера постійно зростає, за останній місяць CS вже сім разів бив рекорди онлайну.

В CS:GO відбувається щось незрозуміле, протягом місяця гра декілька разів побила рекорд піку гравців онлайн

0

Попри те, що в CS:GO зараз не відбувається нічого особливого, не вийшла нова операція чи патч, немає Мейджору, відсутня епідемія ковіду та інше, ледь не кожного дня гра, якій більш як 10 років, б’є нові рекорди онлайну. Саме зараз в гру грає понад 1 мільйон 354 тисячі гравців — новий черговий рекорд, який забезпечує грі

Київ посів сьоме місце за кількістю великих турнірів в історії CS:GO. Останній такий турнір був аж у 2018 році

0

Українська столиця місто Київ посіла сьоме місце за кількістю великих турнірів, проведених за часи історії CS:GO. На першому місці опинилося польське Місто Катовіце, де відбулося аж 9 великих турнірів ESL.