Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вчера на Reddit появился фрагмент из игры в CS:GO, в которой команда продемонстрировала новый четверной буст на карте Vertigo.

На видео вы увидите, как игрок с AWP с разбега запрыгнет на «башню», которая состоит из трех его тиммейтов.

Снайперу прийдётся аккуратно продвинуться правее и тогда он сможет безопасно отстрелить оппонента на Ramp или за «цементом».

Had first success with a Vertigo boost I found (4-Man Tower) from GlobalOffensive

Такой буст выглядит очень эффективным и с первого раза ваш соперник точно не поймет, откуда его предположительного убили.

Чтобы и у вас получился такой буст, вам следует командой несколько раз потренироваться его делать на тренировочном сервере.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Исследование: 6 из 10 украинских геймеров смотрят киберспортивные соревнования

Недавно бывший тренер NAVI Михаил Kane Благин поделился своими мыслями о карте Vertigo. Он считает, что карта слишком простая.

Материалы по теме

VALORANT наздоганяє CS:GO? Порівняння статистик головних турнірів по двом тактичним шутерам

Завершився найголовніший турнір року з VALORANT і саме час оцінити, який шлях пройшов шутер від Riot Games за два роки та чи вдається йому зрівнятися з CS:GO, якому нещодавно виповнилося 10 років і який є послідовником CS 1.6, який теж мав десятирічну історію.

Чемпіон Мейджора розповів, що з переходом CS:GO на двигун Source 2 в грі зміниться буквально все і гравцям доведеться перевчатися

Чемпіон Мейджора та відомий російський кіберспортсмен Михайло Dosia Столяров поділився інформацією відносно переходу CS:GO на новий двигун Source 2, про що ходить багато чуток останнім часом.

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

Counter-Strike: Globall Offensive виповнилося 10 років

Сьогодні виповнюється рівно 10 років з моменту, як CS:GO вийшла зі стадії beta та стала повноцінною грою. Вітаємо всіх гравців, вболівальників та шанувальників гри, яка вже стала легендою.