Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишнього російського гравця NAVI остаточно відправили на пенсію. Букмекерський клуб 1win повідомив про звільнення Єгора flamie Васильєва, який грав за команду протягом останнього року.

В останнє росіянин грав за основний склад NAVI у вересні 2021 року, після чого його остаточно замінив b1t. Деякий час гравець принизливо грав у молодіжному складі клубу, проте скоро пішов у вільне плавання. 

На початку 2022 року Єгор Васильєв приєднався до клубу російського букмекера 1win. За минулий рік команда брала участь у масі турнірів другого та третього рівня, проте не досягла значних успіхів. В складі 1win колишній гравець народжених перемагати зміг за рік виграти близько 11 тисяч доларів США (не враховуючи податки та відсоток на команду і тренера), що не іде ні в яке порівняння з грошима, які Васильєв вигравав у складі NAVI.  

Після відставки з 1win скоріше за все на гравця чекають дуже туманні перспективи і вибір грати за команди ще нижчого рівня, чи просто піти на пенсію. За свою кар’єру, левова частка якої пов’язана з NAVI flamie заробив 1 мільйон 100 тисяч доларів США. 

Читайте також: «Не кожен гравець може бути m0NESY, s1mple або ZywOo», — повний переклад великого інтерв’ю з headtr1ck для порталу

Материалы по теме

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

NAVI разом з PUMA запустили стильну та іноваційну колекцію мерчу. Здається кіберспортивна форма нарешті почала “дорослішати”

0

NAVI разом з PUMA запустили нову колекцію командної форми в якій клуб виступатиме у 2024 році. До колекції входить командна джерсі, штані і два типи жакетів – з повною блискавкою і напівблискавкою.