Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бразильская команда MIBR вынуждена играть на BLAST Premier Spring 2022 с заменой, киберспортсмен Марсело chelo Сеспедес не сможет участвовать в турнире из-за положительного результат теста на COVID-19. Стендином выступит Брено brnz4n Полетто — участник молодежного состава MIBR.

Brnz4n уже выступал за основной состав MIBR, играя вместо Рикардо boltz Прасса. BLAST Premier: Spring Groups 2022 пройдёт в онлайне с 28 января по 6 февраля.

https://twitter.com/mibr/status/1486073891902554114

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Пользователей reddit беспокоит тема войны между Украиной и Россией — также фанатов интересует будущее NAVI, s1mple и b1t

Временный состав MIBR:

  • Адриано WOOD7 Церато
  • Матеус Tuurtle Анхайа
  • Рафаэль exit Ласерда
  • Джонатан JOTA Виллиан
  • Брено brnz4n Полетто 

Материалы по теме

ESL Pro League 16: Завершилися ігри в Групі B, дивитися результати

В рамках ESL Pro League 16 завершилися матчі Групи B. Результати виявилися досить несподіваними.

Chelo перейшов з MIBR до Imperial за 200 тисяч доларів США

0

24-річний бразилець Марсело Chelo Сеспедес офіційно перейшов з MIBR до іншого бразильського клубу Imperial. За інформацією HLTV, сума трансферної угоди склала 200 тисяч доларів США. 

chelo⁠ офіційно залишає MIBR. За чутками він замінить fnx в іншій бразильській команді Imperial

MIBR оголосили, що  Марсело chelo⁠ Сеспедеса залишить команду. Гравець пробув в організації 19 місяців та за чутками він перейде в інший бразильський клуб Imperial. 

Teleperformance відкрила кіберспортивний центр за 1,2 мільйони євро у Лісабоні для власних працівників. В шоу-матчі на відкритті грали MIBG та OG

Компанія Teleperformance представила кіберспортивну арену вартістю 1,2 млн євро у Лісабоні, Португалія. Новий об’єкт, який був представлений під час кіберспортивної конференції Teleperformance 27 травня, використовуватиметься переважно для приватних заходів, а не для публічного використання. Співробітники Teleperformance зможуть використовувати простір для спілкування та згуртування команди.