Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Инсайдер Алексей OverDrive Бирюков в своём твиттере предположил возможный состав Team Spirit на предстоящую квалификацию турнира ESL Challenger Anaheim 2022. По его словам, в основной ростер войдут бывшие игроки этого коллектива Абдул degster Гасанов, Борис magixx Воробьев и Леонид chopper Вишняков. Также OverDrive отметил состав будущих Spirit Academy.

Возможный состав Team Spirit:

  • Абдул degster Гасанов
  • Борис magixx Воробьев
  • Леонид chopper Вишняков
  • Роберт Patsi Исянов
  • Siren

Европейская квалификация к турниру ESL Challenger Anaheim 2022 пройдет с 11 по 13 декабря, а сам ивент состоится в феврале.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Первому мейджору в Counter-Strike — 20 лет! Как NiP навсегда вписала свой клантег в историю киберспорта

Напоминаем, что организация Team Spirit объявила о дизбане состава по CS:GO. Роспуск ростера будет произведен после DreamHack Open November 2021. Ранее Team Spirit объявила о «рестарте» проекта по CS:GO.

Материалы по теме

Інсайдер повідомив, що Edward та Bondik збирають нову українську команду. Читайте подробиці

Відомий інсайдер OverDrive повідомив, що за його інформацією до змагального CS:GO повертаються ветерани, які останнім часом пропали зі сцени у складі з менш відомими і більш молодими гравцями.

Українець Ігор w0nderful Жданов замінить Абдулхаліка degster Гасанова у Team Spirit

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

Team Spirit посадила Абдула degster Гасанова на лавку запасних через небажання переїзджати на ПМЖ до Сербії. Заява керівництва команди та гравця

Неочікувано для всіх Team Spirit оголосили про звільнення зірки команди снайпера Абдула degster Гасанова. За чутками, які опосередковано підтверджуються й у зверненні керівництва клубу, гравець не захотів піти на вимоги керівництва команди знаходитися мінімум 9 місяців на рік у Сербії.

«Я чув, що NAVI дозволили російським гравцям жити в Росії, просто це не афішувати» — OverDrive поділився інсайдом та думками про звільнення Бумича

Відомий російський інсайдер Олексій OverDrive Бірюков повідомив про те, що за його інформацією NAVI дозволили залишатися російським гравцям в Росії, головне це не афішувати. Також, на думку Овердрайва, Бумича звільнили тільки через тиск суспільства, бо в NAVI вже не було іншого виходу.