Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відома сербська команда iNation оголосила про вихід з дисципліни CS:GO. Хоча команда за свою історію і не досягла якихось визначних вершин, проте її можна назвати старожилом сцени, бо тег з’явився ще у 2008 році, а у 2011 році з’явився склад з CS:GO.

За час свого існування команда виграла лише 87 тисяч доларів, а найбільшим досягненням стала перемога на European Pro League Season 3 у 2022 році. 

У своєму зверненні iNation зазначили, що не змогли перенести фінансовий шторм і що Сербія ще не готова до кіберспорту. Закриття iNation стало лише черговим в серії регулярних закриттів команд другого-третього рівня в останні два роки. 

 

 

Материалы по теме

У 2022 команда 100 Thieves по CoD стала Чемпіоном світу, але втратила 2,5 мільйона доларів

0

Команда 100 Thieves CDL відзвітувала про втрати 2,5 мільйонів доларів і це попри те, що вона стала переможцем головного турніру в дисципліні, вигравши Чемпіонат Світу.

Riot планують ввести обмеження максимальної заробітньої платні в корейській лізі з LOL

Повідомляється, що Riot планують ввести обмеження на розмір максимальної заробітної платні у своїй корейській лізі LCK. Після тривалих дискусій на такий крок погодилися всі 10 команд, що беруть участь у франшизній лізі з League of Legends.

FaZe Clan отримали річний збиток у 53,2 мільйона доларів США, а з ради деректорів пішов репер Snoop Dogg

FaZe Clan звітували про річний збиток у 53,2 мільйона доларів США, на тлі цих новин з ради директорів пішов наймедійніший член клубу відомий репер Snoop Dogg.