Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У 2022 році відбулися великі події на трансферному ринку CS:GO. Багато топових команд зробили декілька важливих замін, які змінили плин подій. У цьому матеріалі ви знайдете десять топових зв’язок у змагальному CS:GO у 2022 році.

Блог Марка Головченка

s1mple, electronic, B1t

Розпочинаємо наш список з гравців найкращої команди минулого сезону. s1mple, electronic та B1t — одні з найкращих гравців Східної Європи на цю мить. Це тріо допомогло NAVI виграти цілу низьку важливих турнірів, а також довгоочікуваний мейджор. s1mple з electroNic на піку форми, а B1t — молода кров. Між цими гравцями вже є «хімія». Цей рік для команди не менш важливий, аніж попередній. Треба доказувати всьому світу свій статус топ-1 команди.

Ax1le, sh1ro

Ці два хлопці засіяли у минулому, дебютному сезоні на тир-1 сцені. У цьому році треба доводити, що той рік був не випадковістю. І Ax1le, і sh1ro виглядають дуже стриманими, скромними та сфокусованими на собі гравцями. Буде важко, бо конкуренція виросла, інші гравці вже звикли до Gambit, і готові очікувати усього.

NiKo, huNter-, m0NESY

Два брати й 16-річний дебютант — ось що вийшло зібрати менеджменту G2 у 2022 році. Усі гравці скилові, талановиті та жадають великих перемог. Початок року вийшов непоганий, хоча між NiKo й m0NESY є невеликий дисбаланс, команда вже змогла зайняти друге місце на IEM Katowice 2022. Безумовно ця команда буде одним з головних претендентів на перемогу в рамках PGL Major Antwerp 2022.

Twistzz, ropz, broky

У цьому списку знайшлось місце і новоспеченим чемпіонам IEM Katowice 2022. Якщо до ropz та Twitstzz вже давно питань нема, вони великі гравці, увійшли в історію CS:GO, а ось broky до IEM Katowice 2022 не був на такому рівні, як канадець та естонець. Але після останнього турніру, де латвієць зміг вибороти звання найціннішого гравця, здається остаточно тріо у FaZe Clan зібралось. І ще яке! Команда karrigan у цьому році налаштована, як ніколи на перемогу на мейджорі.

blameF та k0nfig

У 2022 році Astralis мають намір повернути собі колишню велич. Для цього в команді є blameF та k0nfig. Найкращі гравці Данії, як механічно, так і ментально. Поряд с gla1ve та trace вони мають вийти на новий рівень. Ціль зрозуміла — перемога на мейджорі. Вдасться чи ні, побачимо у травні, але туди треба ще пройти. Данцям треба старанно працювати, щоб досягти бажаного результату.

TeSeS та stavn

Молоді данці, які дихають у спину blameF та k0nfig. Між ними є різниця: TeSeS та stavn зараз нема чого втрачати. Вони молоді, Heroic — не остання команда у їх кар’єри, в той час, коли для дуо Astralis це останній шанс. Ми побачимо гарну тенденцію останні пів року — Heroic стабільно входять до четвірки найкращих на LAN-івентах. Щоб досягти результату, треба продовжити у тому ж русі, тим паче на мейджорі у травні.

torzsi та frozen

У 2022 році MOUZ збудували цікаву та перспективну зв’язку у своєму складі — frozen та torzsi. Перший, вийшов з тіні ropz, другий — зробив необхідний крок з академії до основи, та готовий розривати тір-1 сцену. MOUZ виглядають гостро, цікаву та неординарно, враховуючи прихід досвідченого NBK-.

valde, flameZ та mantuu

OG змінили капітана, до команди прийшов nexa. Подивившись на перші матчі, можна побачити, які у серба гарячі очі, і мотивація. Надихнувшись новим гравцем, краще почала грати й звичне тріо команди: valde, mantuu та flameZ. Це суміш досвіду, гостроти, жаги до перемог та молодої крові. OG повинні закріпитись у 2022 році в десятці найкращих команд світу.

EliGe, NAF та oSee

Це тріо чимось схоже на трійку гравців FaZe Clan. Два професіонали, які вже визнані на змагальній сцені, і молода зірка на снайпері. Team Liquid треба пройти великий шлях до зірок, багато роботи попереду, але перспектива є.

dupreeh, Magisk та ZywOo

І на десерт у нас тріо з Team Vitality: dupreeh, Magisk та ZywOo. Два данці, які чотири рази вигравали мейджор та молодий француз, якому треба ще досягти багато чого у цій грі. Керівництво пішло на ризик, взявши Magisk та dupreeh разом з zonic. І все це заради ZywOo, якому потрібні трофеї, і в якого є ціль знову випередити s1mple. Саме цим Team Vitality і будуть займатись у цьому році.

Ще більше українськомовних матеріалів на GameInside.ua виходитиме у наступні дні у рамках підтримки Збройних Сил України. Допомогти Армії нашої держави у боротьбі з російськими окупантами ви можете за посиланням на сайті.

Материалы по теме

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

FaZe Clan звільнив 20% своїх співробітників, намагаючись не стати банкрутом

Північноамериканська кіберспортивна організація FaZe Clan звільнила близько 20% співробітників, тобто близько 120 працівників, враховуючи, що в компанії, згідно зі звітом працювало 600 співробітників. В клубі звільнення пояснили складною економічною ситуацією і браком капіталу.

ESL назвала найкращих у CS:GO, результати виявились дуже передбачуваними

0

ESL назвали найкращих у CS:GO і хоча серед номінантів було чимало дівчат, перемоги отримали тільки хлопці.

s1mple прокоментував славнозвісне фото з росіянами під час нагородження HLTV Award Show 2022

0

Олександр s1mple Костилєв прокоментував своє фото з російськими гравцями sh1ro та Axe1 на нагородженні премії HLTV Award Show 2022. Українець переклав провину за таке фото на поляків Snax і PashaBiceps, які покликали росіян зробити фото разом з ними.