Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Багато кіберспортивних гравців з різних країн світу підтримали Україну під час війни з Росією у соціальних мережах.

Гравець команди Quincy Crew Khezu був на мітінгу в Мюнхені, та підтримав український народ.

Легендарний гравець TaZ розповів історію, що він грав з двома українцями, і один з них почав кричати “поставте паузу, багато вибухів”. Поляк закликав російські клуби, людей та інших зупинити війну.

CEO організації Team Liquid заявив, що клуб зможе розмістити будь-кого на своїй базі у Нідерландах, якщо комусь потрібна допомога.

Гравець команди MOUZ Bymas провів благодійний стрім, та перевів 600 євро на допомогу Україні.

Віце-президент ESL CARMAC також підтримав Україну у цей скрутний час.

ScreaM

Jamppi

Stewie2k

Devilwalk

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Gameinside переходить на українську мову

Ще більше українськомовних матеріалів на GameInside.ua виходитиме у наступні дні у рамках підтримки Збройних Сил України. Допомогти Армії нашої держави у боротьбі з російськими окупантами ви можете за посиланням на сайті.

 

Материалы по теме

Росіянину m0nesy не дали візу в Британію, замість нього на BLAST зіграє легенда

0

Другий турнір поспіль G2 зіграють не у своєму основному складі. Цього разу гравець команди росіянин m0nesy не зміг отримати візу в Британію і не зіграє на BLAST Spring Final 2024.

G2 підписали нового тренера, ним став легендарний Віктор TaZ Войтас

G2 повідомили, що легенда польської п’ятірки Віктор TaZ Войтас став тренером команди. Польський спеціаліст в останній час тренував команду HONORIS і його прихід до G2 став повною несподіванкою.

Neo і Taz закрили свій кіберспортивний клуб HONORIS

0

Neo і Taz повідомили про закриття своєї власної команди HONORIS. Допис про це зробив легендарний Taz у твіттерлонгер. Видатний кіберспортсмен подякував всім, хто був причетним до проекту і хто вболівав за нього. Хоча за три роки клуб так і не досяг поставленої мети, член легендарної польської п’ятірки ні про що не жаліє.

pashaBiceps вибачився перед TaZ за конфлікт навколо мерседесу у 2017 році

0

Колишній кіберспортсмен, а тепер блогер і боєць без правил Ярослав pashaBiceps Яжомбковски вибачився перед своїм колишнім тіммейтом TaZ за сварку навколо мерседеса, який колись капітану польської п’ятірки подарував тодішній бос Virtus.pro Антон Черепенніков.  “Мене часто просять, щоб я розповів про історію з Mercedes та мій конфлікт з Тазом. Як на мене, у нас його не