Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На первой карте противостояния HellRaisers и Virtus.pro победа в конечном итоге досталась «медведям». Да, несмотря на затяжное преимущество украинского клуба, они не смогли навязать достаточный темп противнику и в результате расфармленный Bristleback оказался не по зубам героям «дьяволов».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕМатч дня! Natus Vincere против команды Пуппея в верхней сетке первого дивизиона WePlay! Pushka League.

Но мы же ведь СНГ регион? Поэтому не обошлось без понтов на фонтане у противника. Владимир No[o]ne Миненко раскрыл полный потенциал расчанного Бристла с Аэгисом прямо на базе противника. При этом он находился без какой-либо поддержки, а у HellRaisers на тот момент стояли все три стороны. Украинец покинул базу когда сам захотел, скинув неудобный Аэгис и заработав еще 200 золота.

Поставив эффективную точку в игре, Virtus.pro оставили HellRaisers в одной карте от вылета из плей-офф WePlay! Pushka League. Следить за ходом противостояния можно на специальной страничке, а все подробности о турнире и расписание матчей можно посмотреть в нашем репортаже.

 

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Стало відомо за скільки російська група компаній VK продала головний російський клуб Virtus.pro вірменським інвесторам. Російське видання «ВЕДОМОСТІ» повідомило, що згідно з фінансовим звітом VK, клуб було продано за суму в 174 мільйони рублів (2,27 мільйона доларів США). 

Virtus.pro знову отримують гроші від брендованих скинів в грі Rainbow Six Siege

0

Російський клуб Virtus.pro, який минулого року змінив юрисдикцію на вірменську, втікаючи від санкцій, не тільки повернув свою офіційну назву в грі Rainbow Six Siege, а і домігся того, що в гру повернулися командні скини.