Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сегодняшний игровой день в верхнем дивизионе DPC лиги стартует с матча между Natus Vincere и Team Unique, они же NoPango.

Символическим матч будет для двух мидеров коллективов, Iceberg и Pikachu, поскольку они оба – родные братья.

Прямая Трансляция (16:00 по Киеву)

Для обоих коллективов этот матч будет первый в рамках нового DPC сезона. Natus Vincere получили прямое приглашение в верхней дивизион, а бывшие NoPangolier прошли через десайдер турнир, обыграв HellRaisers и Winstrike.

ESL One CIS Online Season 1: Upper Division пройдет с 21 января по 26 февраля. Восемь команд разыграют $205,000 и 1150 DPC очков.

Материалы по теме

Клуб Олександра Зінченко підписав склад з Dota 2, до якого увійшов Богдан «Iceberg» Василенко

0

Клуб зірки футболу Олександра Зінченко підписав склад з Dota 2, до якого увійшов Богдан Iceberg Василенко. Склад складається майже повністю з українців.

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Мати дотерів Айсберга та Пікачу Тетяна Монтян отримала підозру від СБУ

0

Служба безпеки України повідомила про підозру прокремлівській пропагандистці Тетяні Монтян. В кіберспорті Монтян відома через те, що є матір’ю відомих українських дотерів Богдана iceberg Василенко і Ярослава Pikachu Василенко.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.