Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український професіонал Роман resolut1on Фомінок на трансляції повідомив, що залишає Team Secret. Офіційно команда покищо не підтвердила звільнення гравця.

Нагадаємо, що в першому сезоні DPC 2023 року легендарний клуб Team Secret сенсаційно вилетів у другий дивізіон, що дуже ускладнило шлях команди Пупєя до Мейджорів та The International 12. 

Читайте також: Україна планує бойкотувати Олімпіаду в Парижі, якщо на неї допустять росіян навіть під нейтральним прапором. В кіберспорті українці і росіяни

Материалы по теме

Resolut1on повернувся до Європи і планує або грати в Dota 2, або… розводити лохів інфоциганством

0

Роман Resolut1on Фомінок повернувся до Європи з Балі і повідомив, що планує почати кар’єру… інфоцигана, або ж повернеться в Dota 2 в наступному сезоні, якщо будуть гідні пропозиції (ймовірно Роман очікує пропозиції від російських БК).

Це все гормони винні! Resolut1on зізнався, що дуже страждає від хейту українців після гри за росіян

Роман Resolut1on Фомінок знявся в подкасті відомого біохакера Арсена Маркаряна. В псевдоінтелектуальній бесіді співрозмовники обговорювали вплив гормонів на гравців в Дота 2, періодично відволікаючись на інші теми.

Став відомим оновлений склад Team Secret з Dota 2

Після провалу у сезоні 2023 року, коли Puppey вперше за свою кар’єру пропустив The International, легендарна команда Team Secret повертається з новим складом.

Колаборант Resolut1on засвітився на матчі Лейкерс проти Кліпперс в компанії російських гравців BetBoom, Spirit та Gladiators

0

Український колаборант Роман Resolut1on Фомінок засвітився на матчі “Лос-Анджелес Лейкерс” проти “Лос-Анджелес Кліпперс” в компанії російських гравців.