Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Іван Johnta Шевцов опублікував звернення до українських гравців у VALORANT. Головний рушій Валоранту в Україні повідомив, що українців, які продовжують грати з росіянами в одному складі, не будуть допускати до будь-яких активностей українського валорант-ком’юніті.

Українські гравці, які через рік війни росіян проти українців все ще вирішують грати будь-які турніри разом з тими, хто представляє країну-терориста Росію — будуть не допущені до будь-яких активностей українського Валорант ком’юніті.

Дивитись, як деякі гравці допомагають російським гравцям вигравати гроші та навіть відмовляються від того, щоб грати разом з українцями — мені персонально дуже боляче.

Ми давали багато шансів, закликали до себе, були відкритими. Але потроху терпець закінчується, а огида тільки збільшується.

Як я, так і інші активні діячі українського ком’юніті, які прагнуть розвивати його — хочуть розвивати тих, кому не на…ти на Україну, на українців та хто поважає ту боротьбу, яку ведуть наші захисники.

А коли попри все це, українці йдуть в мікси\команди (особливо без контрактів, зп, будь-яких умов) разом з росіянами (тими хто представляє росію) — це вже не буде толеруватись ніяк.

Подобається русня? Пи….те. Бажаємо успіхів в їх ком’юніті, вам в українському ком’юніті не місце.

Читайте також: Фестиваль Gamers8 збільшив призовий фонд події до 45 мільйонів доларів, встановлюючи новий рекорд в кіберспорті

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

З’явилася перша інформація про місця проведення VCT 2023: Masters Tokyo, турнір проходитиме на двох стадіонах

0

З’явилася інформація щодо турніру Masters з VALORANT який стане другою міжнародною подією VALORANT Champions Tour 2023. Дванадцять найкращих у світі команд VALORANT зустрінуться в Токіо, щоб помірятися силами і набрати бали для кваліфікації на Чемпіонат Світу.

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.

Riot випустять документалку про свій жіночий турнір. Трейлер фільму

0

20 березня Riot випустить документальний фільм про найкращі команди жіночого турніру з VALORANT VCT Game Changers. Нижче можна переглянути трейлер фільму.