Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На календарі дванадцяте жовтня, а отже пройшло вже два дні з того часу, як цей огляд мав бути написаний. Та краще пізні ніж ніколи, правильно?)

Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд. 
Instagram: @OfficialMr_Jury
twitter: @OfficialMr_Jury

Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport

Що маємо як початкові дані? Чотири регіони, стільки ж турнірів. П’ятдесят дві команди, сто одинадцять, це якщо я правильно порахував), матчів та всього двадцять чотири місця на головному турнірі цього півріччя. Готові? Тоді поїхали розбиратися!

Та перш ніж перейти до першого турніру, зроблю ліричну ремарку: оглядати абсолютно всі події не буду — сил, у мене написати та у вас прочитати настільки довге полотно, просто не вистачить. Тому, опираючись на свою об’єктивність, обиратиму тільки найцікавіші моменти. Дуже постараюся бути об’єктивним, чесно!) Ось, тепер ми точно готові)

Asia RMR

Першими на черзі будуть команди азійського регіону з однієї причини — їх всього чотири. З цікавих подій хіба те, що колишні Renegades вийшли на Мажор не з першого разу. Тут їх обскакали монголи з IHC, що для мене таки стало сюрпризом.

Ще одним здивуванням був не вихід Rare Atom, хто-хто, а китайці повинні були долати цю перешкоду та рухатися далі. Принаймні так здавалося, зважаючи на попередні виступи колективу.

Americas RMR

Збільшуємо градус цікавих подій. По-перше — це, напевно, найбільша кількість бразильських команд на відбіркових до Мажору за останні кілька років, якщо не найбільша. Їх було вісім і деякі з них порадували, а от деякі — ні. Але все по черзі.

MIBR

Дивлячись на список учасників, я б поставив їх куди вище ніж результат 1 — 3. І якщо поразку від Liquid можна аргументувати, то програш ATK та Isurus — це взагалі що? Словом, погано, дуже погано.

Imperial

Ось ці бразильці змусили себе поважати ще більше. Колектив боровся до останнього, буквально. Річ у тому, що окрім групи, команді ще треба було грати матч за шосте місце, який вони виграли на додаткових третьої карти. Було дуже емоційно та красиво! Але й прикро, бо по іншу сторону були Complexity. Колектив показував хорошу гру до відбіркових і хотілося б їх побачити в Ріо, однак, але, проте, зате. Хтось мусив поступитися, тоді це зробили американці.

А далі буде цілий список колективів. Просто на вихід Liquid я чекав, а от на 3 — 0 для EG не особливо. Не подумайте, американці продовжують прогресувати, але вийти без поразок — молодці!

Так само як і 9z та 00NATION — ось де справжній фурор! Однак це той момент, коли південноамериканцям пощастило з суперником, а бразильці прямо таки напрацювалися на вихід, граючи проти Complexity.

З цікавого — третє та четверте місце програвали тільки тим, хто вийшов у наступний етап. Це також стосується Furia, які зайняли п’яте місце — вони поступилися Evil Geniuses.

Результат наступний: з восьми бразильських клубів відібралося тільки три, в абсолютний провал це можуть записати MIBR та TeamOne, Pain трошки не пощастило. Liquid стають легендами, решта — претенденти.

Europe RMR A

Перша частина європейського регіону мала колоритний список учасників, які приготували нам кілька приємних та не дуже подарунків. (Тут варто розуміти, що маю деяку упередженість стосовно деяких колективів, тому перепрошую заздалегідь)

G2

Іспанський клуб став швидше неочікуваністю, ніж розчаруванням. Колектив розпочинав турнір з просто нереальної перемоги, закатавши бідних скандинавів з ECSTATIC в покриття дороги, не віддавши ні раунду. Однак далі щось пішло не так. Програш С9, Бог з ним, але 1win — це вже був дзвіночок. А на матч за життя вони потрапили на Gamer Legion, котрі виявилися зарядженими не на жарт.

Провал, що ледь не поховав сезон команді.  Добре, що на осінні фінали Blast  вони відібралися, а так би пішли у відпустку на два-три місяці.

Astralis

Ось це взагалі повне фіаско. Єдина команда, яку вдалося переграти — Eternal Fire, які також не особливо грали турнір. З кожним ігровим днем команда показувала все менше та менше. В матчі за життя атаки від данців я так і не побачив. Вибачте, та це було жалюгідно, а дивитися за цим боляче.

Це вже пізніше стало відомо, що konfig захотів вийти з колективу, розірвавши контракт з організацією. А сьогодні взагалі прийшли новини, що основну п’ятірку тепер очолюватиме тренер молодіжки, оскільки головного тренера було звільнено.

Faze Clan

Поняття не маю, що відбувається в середині колективу, та дивитися за тим, як вони грають уже сил не вистачає. Запитаєте: та чого ти? Вони ж вийшли з першого місця. Воно то так, але що це за перше місце? Чотири, з п’яти зіграних, мап — це додаткові. Пам’ятаєте, як вони видихали на EPL, коли виграли першу карту? Таким був весь перфоманс клубу на відборі. Складися все трішечки інакше і, я переконаний, не було б першої команди світу на Мажорі.

NIP

Ось хто мене порадував. Схоже прихід Aleksib таки пішов на користь команді, принаймні в рамках даного турніру, як буде далі — подивимося. Але сам факт виходу з другого місця — це однозначно перемога!

Також порадували мене BNE та Gamer Legion, обидві команди мали довжелезний шлях до мети, але змогли її досягти. Поняття не маю, що з ними зроблять в претендентах, але тут команди мали класний вигляд. Сюди варто приписати ще й Fnatic, британці продовжують показувати гру, за якою цікаво спостерігати. Сподіваюся, в Ріо буде так само!

Як і В8. Ох як же я вболівав за наших хлопців! І було чого, команда показувала круту гру і була в кроці від Мажору. Візьми хлопці ті чотири раунди у грі проти Sprout — оце був би інформаційний привід! Але не склалося, на жаль. Та, як вже писав гравцям в соціальних, не варто розчаровуватися — працювати далі!

Що стосується результатів в загальному. Три з п’яти руснявих команд відпали, чому я не можу не радіти. Spirit вийшли в легенди, обігравши С9, цьому я не можу бути радий, мало того, що вони пройшли так ще й у фінальну стадію одразу. З іншого боку, в претендентах купа добротних команд, цим я задоволений!

Europe RMR B

Куди більш яскравим за учасників першого європейського турніру був другий. Тут вам і французи з поляками, українці з португальцями, іспанці, німці, данці та росіяни, добре, що не так вже й багато.

За результатами все склалося більш передбачувано ніж в першому. Я б навіть сказав максимально передбачувано. Двома мінусами є тільки: вихід Outsiders та не вихід Monte. Про останніх і поговоримо.

Monte

Колективу двічі не пощастило — гра з росіянами на початку, проти Outsiders, та в кінці, проти К23. Та не це головне. Окрім розгромної перемоги над португальцями з SAW, команда нічого не змогла показати. Саме не змогла. Проглядалося, що трохи не вистачає досвіду в моментах, подекуди не вмикалися гравці та ще багато факторів, що не дозволили показати максимум можливостей. Шкода, було б круто отримати таку наклейку!

Про решту команд говорити майже нічого. NAVI мали кращий вигляд ніж на EPL, але й суперники були не рівня. ENCE повернули форму, котрої від них чекали на Мальті ще місяць тому.

Vitality продовжують навалювати, подивимося, що привезуть на Мажор. Трошки хитаються Heroic, таке враження було у всіх матчах, навіть тих, що вигравалися. Хоч данці переграли французів та OG за можливість опинитися в легендах.

Окремо пишу про BIG та MOUZ, обом команда варто напрацювати матеріал. Як одні, так і інші гуляли дуже близько до того, аби опинитися поза турніром в Бразилії. Максимально показовими є матчі команд проти ENCE, Heroic (BIG), NAVI, Vitality (MOUZ).

Якщо підводити лінію, то тут сталося найменше подій, що виходять за рамки. Міг би написати, що таких не було, однак ми маємо кілька кіл BO1, а там вберегтися вдалося не всім, як от Heroic від поразки Outsiders, чи Vitality від програшу BIG. Об’єктивно, вийшли найсильніші.

З цікавого:

— тільки три команди вийшли на Мажор, не програвши жодної карти: IHC, NAVI та ENCE;
— за більш ніж сотню матчі сухий розгром був тільки один (G2 vs ECSTATIC: 16 — 0);
— найбільшу кількість додаткових раундів зіграли Faze Clan — 40;
— electronic очолив таблицю кращих гравців EU RMR B з рейтингом 2.0 — 1,58, власне, це найкращий показник з усіх турнірів. Найближчими до Дениса є saffee та s1mple — 1,48. Можу помилятися, та його показник 3,07, в матчі проти Illuminar, ніхто так і не побив;
— три гравці NAVI опинилися в списку кращих свого турніру, більше тільки на Americas RMR, там чотири гравці Furia в списку:


— за час проведення RMR’ів було зіграно 186 карт;

Мені залишається тільки показати вам список претендентів:

та легенд, котрі чекатимуть вісім найсильніших:

Бажаю вам вдалого дня та відсутності повітряних тривог!
Побачимося у наступних матеріалах!)

P.S. Статистика матчів була взята з платформи hltv.org. Зображення взято зі статті порталу egw.news

Читайте також статтю про ТОР-20 найбагатших каесерів світу.

Материалы по теме

Передостанній BLAST та остання можливість поїхати в Абу-Дабі

Андрій Присяжний в авторській колонці аналізує передостанній великий турнір з CS:GO у 2022 році. На турнірі буде вирішуватися доля останніх запрошень на головний Бласт року, де команди розіграють мільйон доларів США.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з

Результати IEM Rio Major Legends Stage — авторська колонка Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці розповідає, хто його здивував на стадії легенд IEM Rio Major, та аналізує результати напередодні Play-off.

Результати IEM Rio Major Stage 1 — авторська колонка Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться своїми думками про результати першої стадії IEM Rio Major.