Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилася стадія Play-in IEM Cologne 2022 і визначилися всі команди, які вийшли у групову стадію престижного турніру. Нагадаємо, що в Play-in брало участь 16 колективів, 8 з яких вибуло з турніру.

Матчі проходили по системі Double Elimination, коли кожна команда мала два шанси, причому в сітці вінерів матчі проходили до однієї перемоги, а в сітці лузерів до двох перемог. 

Чотири команди, а саме Movistar Riders, Outsiders, Spirit та Heroic пройшли в основну стадію IEM Cologne не зазнавши жодних проблем. Іншим командам довелося зіграти в лузерах, це випробування змогли подолати 00NATION, MOUZ, Astralis та Vitality. Інші команди вилетіли з турніру.

Аналізуючи результати можна відзначити чудову форму Movistar Riders, які нещодавно виграли досить великий турнір і мають всі шанси гарно виступити й в наступних стадіях турніру. Також Heroic показали, що заміна в складі позитивно вплинула на їх гру, буде цікаво подивитися, чи зможуть вони виграти топовий турнір, як вони це намагаються зробити вже кілька років поспіль. 

Також Team Spirit показали, що заміна снайпера на молодого українця принаймні не зруйнувала команду. Проте є думка, що драконам дещо пощастило із сіткою, тому справжнє випробування на них чекатиме надалі. 

Не впевнену гру показали Astralis і Vitality. Ці колись могутні команди хоча і вийшли до групової стадії IEM Cologne, проте виглядають, як аутсайдери, які не мають жодного шансу на перемогу в турнірі. 

Китайці TYLOO показали зубату гру, але ми вкотре переконалися, що рівень китайської сцени у CS:GO переживає не найкращі часи. 

Могутня бразильська сцена зробила гарну масовку, але з чотирьох команд до основного турніру IEM Cologne пробилася лише команда легендарних Колдзеро та Тако. 

Справжнім розчаруванням стали BiG. Нещодавно команда виграла Roobet Cup на 250 тисяч доларів, несподівано обігравши FaZe у фіналі, команда займає 9 місце у світовому рейтингу і от Біги не проходять навіть в групову стадію Кельну?

Команда по праву забирає приз «невдаха турніру». 

Вже сьогодні стартують перші матчі групової стадії, 16 топових команд будуть робити справжнє шоу, слудкуймо разом. 

Результати матчів

Найкращі команди та гравці Play-in

Переможці відбіркової частини турніру

Дивіться також пост з інформацією щодо IEM Cologne 2022, в якому також є посилання на трансляції турніру.

Материалы по теме

CS:GO проти VALORANT — порівнюємо показники популярності конкурентів на прикладі IEM Cologne та Masters Copenhagen

Ще кілька років тому Counter-Strike: Global Offensive був безумовним лідером серед тактичних командних шутерів та не мав жодного конкурента, проте два роки тому з’явився VALORANT.

ВІДЕО! Добірка найкращих фрагів Олександра s1mple Костилєва з IEM Cologne 2022

HLTV.org опублікували відео найкращих моментів Олександра s1mple Костилєва з IEM Cologne 2022. Завдяки феноменальній грі лідер клубу NAVI втретє отримав нагороду MVP турнірів у Кельні, та встановив цим неперевершений рекорд.

Відомий аналітик розібрав шість найцікавіших раундів фіналу IEM Cologne 2022

0

Олександр Петрик провів аналіз шести найцікавіших раундів фіналу IEM Cologne 2022.

Переклад інтерв’ю з Олександром s1mple Костилєвим після отримання медалі MVP на IEM Cologne 2022

Після отримання медалі MVP IEM Cologne 2022 лідер NAVI Олександр s1mple Костилєв дав коротке інтерв’ю, в якому поділився емоціями після фіналу та розповів про плани зупинити FaZe на шляху до Grand Slam. Пропонуємо вашій увазі його переклад.