Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Джерела повідомляють, що американський кіберспортивний оператор Nerd Street Games звільнив 25 відсотків свого персоналу. Філадельфійська компанія, яка проводить онлайн та офлайн події по всій країні в кількох дисциплінах, досі не виплатила гроші, заборговані гравцям і талантам VALORANT за численні події, що відбулися протягом 2022 року.

Деякі англомовні джерела ще раніше повідомляли про те, що Nerd Street місяцями затримувала виплати співробітникам, задіяним в організації VALORANT Champions Tour і інших турнірів. Повідомляється, що деякі зі співробітників чекали на свої гроші понад пів року, а деяким все ще винні тисячі доларів. 

Коли в грудні минулого року вперше з’явилися скарги на проблеми із затримкою платежів, генеральний директор Nerd Street Джон Фазіо сказав, що компанія робить усе можливе, щоб отримати гроші якнайшвидше, посилаючись на невелику суму «готівки в касі» через «проблеми з партнерами» та крах FTX. Ще у лютому 2022 року Nerd Street підписала партнерську угоду з нині збанкрутілою біржею криптовалют.

Днями коментатор NA VALORANT Ітан Sully Тран підлив масла у вогонь коли повідомив у Твіттері, що він все ще не отримав гонорар за роботу, яку робив п’ять місяців тому і це спонукало кількох інших професіоналів NA VALORANT написати, що вони теж досі чекають виплати. Раніше цього місяця Фаціо казав The Esports Advocate, що Nerd Street скоро все виплатити і вони працюють над цим разом з Riot. 

Наразі відомо, що у 2023 році турнір з VALORANT у регіоні NA буде проводити інший організатор. Безумовно такі проблеми негативно впливають не тільки на репутацію Nerd Street, а і на репутацію Riot та кіберспорту вцілому. 

Читайте також: Експерти галузі зробили прогнози щодо напрямків та темпів розвитку кіберспорту у 2023 році

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

З’явилася перша інформація про місця проведення VCT 2023: Masters Tokyo, турнір проходитиме на двох стадіонах

0

З’явилася інформація щодо турніру Masters з VALORANT який стане другою міжнародною подією VALORANT Champions Tour 2023. Дванадцять найкращих у світі команд VALORANT зустрінуться в Токіо, щоб помірятися силами і набрати бали для кваліфікації на Чемпіонат Світу.

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.

Riot випустять документалку про свій жіночий турнір. Трейлер фільму

0

20 березня Riot випустить документальний фільм про найкращі команди жіночого турніру з VALORANT VCT Game Changers. Нижче можна переглянути трейлер фільму.