Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Джерела повідомляють, що американський кіберспортивний оператор Nerd Street Games звільнив 25 відсотків свого персоналу. Філадельфійська компанія, яка проводить онлайн та офлайн події по всій країні в кількох дисциплінах, досі не виплатила гроші, заборговані гравцям і талантам VALORANT за численні події, що відбулися протягом 2022 року.

Деякі англомовні джерела ще раніше повідомляли про те, що Nerd Street місяцями затримувала виплати співробітникам, задіяним в організації VALORANT Champions Tour і інших турнірів. Повідомляється, що деякі зі співробітників чекали на свої гроші понад пів року, а деяким все ще винні тисячі доларів. 

Коли в грудні минулого року вперше з’явилися скарги на проблеми із затримкою платежів, генеральний директор Nerd Street Джон Фазіо сказав, що компанія робить усе можливе, щоб отримати гроші якнайшвидше, посилаючись на невелику суму «готівки в касі» через «проблеми з партнерами» та крах FTX. Ще у лютому 2022 року Nerd Street підписала партнерську угоду з нині збанкрутілою біржею криптовалют.

Днями коментатор NA VALORANT Ітан Sully Тран підлив масла у вогонь коли повідомив у Твіттері, що він все ще не отримав гонорар за роботу, яку робив п’ять місяців тому і це спонукало кількох інших професіоналів NA VALORANT написати, що вони теж досі чекають виплати. Раніше цього місяця Фаціо казав The Esports Advocate, що Nerd Street скоро все виплатити і вони працюють над цим разом з Riot. 

Наразі відомо, що у 2023 році турнір з VALORANT у регіоні NA буде проводити інший організатор. Безумовно такі проблеми негативно впливають не тільки на репутацію Nerd Street, а і на репутацію Riot та кіберспорту вцілому. 

Читайте також: Експерти галузі зробили прогнози щодо напрямків та темпів розвитку кіберспорту у 2023 році

Материалы по теме

NAVI розпустили свій провальний жіночий склад з VALORANT

0

NAVI розпустили свою жіночу команду з VALORANT – Celestials, яку було створено у липні 2022 року і представлено турецьким складом.  Клуб розігнав склад з жорстким формулюванням “за незадовільні результати”.

VCT 2023: Game Changers Championship – добірка найкращих фотографій з турніру

Пропонуємо вашій увазі добірку найкращих фотографій з VCT 2023: Game Changers Championship. Riot Games дійсно створюють фантастичні турніри, справжнє свято кіберспорту.

VCT 2023: Game Changers Championship – результати жіночого Чемпіонату світу з VALORANT, хайлайти, статистика і відео фіналу

Американська команда Shopify Rebellion перемогла у фіналі жіночого Чемпіонату світу з VALORANT – VCT 2023: Game Changers Championship, який відбувся цими вихідними у бразильському місті Сан Пауло.

Розпочинається VALORANT Game Changers Championship 2023 – жіночій Чемпіонат світу з VALORANT

0

В бразильському місті Сан Пауло розпочинається жіночий Чемпіонат світу з VALORANT. VALORANT Game Changers Championship 2023 збере вісім найкращих жіночих колективів світу, які змагатимуться за призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів.