Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіон Світу з CS 1.6, популярний стрімер, блогер та коментатор Арсеній Ceh9 Триноженко успішно завершив збір грошей на бойовий безпілотник, про що він повідомив сьогодні у своїх соціальних мережах.

На початку Арсеній планував зібрати 1,5 мільйона гривень, проте, зі збільшенням курсу долара, планку було піднято до 1,8 мільйона. 

З початку активної фази війни Триноженко майже кожного дня проводить прямі трансляції на Twitch, у яких розповідає про війну, що веде Росія в Україні.

Також Арсеній неодноразово збирав та жертвував власні гроші на потреби ЗСУ.

Збір на безпілотник членом кіберспортивної спільноти став безпрецендентним явищем у кіберспорті, яке увійде в історію.

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко емоційно відреагував на зняття санкцій з Virtus.pro і констатував, що кіберспорт не є справжнім спортом

Чемпіон Світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко емоційно, не обираючи слів прокоментував можливе зняття санкцій з команди Virtus.pro, про яке ми писали нещодавно. 

Арсеній Триноженко проаналізував команди, що пройшли на європейський RMR

0

У новому блозі Арсеній Триноженко проаналізував кваліфікації RMR, які завершилися цими вихідними, і висловив власну думку про шанси команд на відбіркових на Мейджор, які відбудуться у жовтні на Мальті.

BBC звернули увагу на 20 росіян в NAVI. Стаття про те, чому росіяни продовжують грати в українській команді попри війну

BBC Україна опублікували матеріал про росіян, які залишаються в українському кіберспорті попри війну в Україні. Експертну думку в статті висловлюють засновник NAVI Олександр Кохановський, головний з кіберспорту в Паріматч Степан Шульга, та колишній гравець NAVI, а зараз стрімер і коментатор Арсеній Триноженко.

Ceh9 виборов кубок BLAST, зробивни найбільший донат у благодійному конкурсі від NAVI

NAVI завершили свій збір грошей у фонд Сергія Притули.   Тиждень тому українська організація оголосила про благодійний збір грошей, за результатами якого учасники мали можливість отримати призи від NAVI в тому числі прапор України з автографами гравців, а також головний приз — кубок весняного фіналу BLAST, який мав дістатися тому, хто пожертвує найбільшу суму.