Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Журналіст Олег Новіков провів стрім з назвою “Кіберспортивна поплава”, де гість студії — Артур Goblak Костенко розповів свою позицію щодо роботи на російськомовній трансляції The International 11 та поділився кількома цікавими інсайдами.

В першу чергу Гоблак повідомив, що українці поїдуть одразу в Сингапур і ні в який Казахстан, де буде російська студія вони не поїдуть. 

Також українські коментатори будуть працювати в парах без росіян і зможуть виходити з прапорами України та у вишиванках. За словами Костенко, цей момент вони погодили з Valve.

Ми маємо запрошення в Сінгапур на чемпіонат світу з Dota 2. Ми можемо або відмовитись, або погодитись. Якщо я відмовляюсь, то на моє місце просто покличуть якогось росіянина, і насправді, нічого не відбудеться. Я отримаю якісь бали у суспільстві за те, що відмовився та не поїхав, тому що суспільство чомусь вважає, що ми там будемо плясати з росіянами, хоча в голові в мене нічого подібного навіть близько немає. Якщо я погоджуюсь, то можу поїхати безпосередньо туди, представляти Україну з кращого боку, бути в сорочках-вишиванках на ефірах, з прапором України на грудях та коментувати на багатомільйонну аудиторію по всьому світу. 

Також Артур каже, що планує витратити частину зароблених грошей на допомогу ЗСУ. 

Я не їду туди розважатись. Я можу поїхати туди, заробити гроші та задонатити частину ЗСУ. Росіянин, який не поїде замість мене туди не зможе сплатити в Росії податки.

У зв’язку з тим, що цього року не можна підтримати таланта адресно, а можна лише купувати рандомні капсули, Гоблак закликав українців їх не купувати, а підтримувати ЗСУ. Більшість талантів в капсулах росіяни, тому купівля капсул – це допомога російському агресору. 

Я категорично проти, щоб українці купували капсули. 80 відсотків доходу з них піде в Росію. Якщо є бажання підтримати нашу делегацію, то краще донатьте в ЗСУ одразу.

Також українець повідомив, що він і інші українці вже подали до Valve колективну заяву щодо Нонграти та інших пропутінських росіян. 

З приводу Нонграти вже подано колективне звернення до Валв. Нам дали відповідь, що це жах, питання розглянуть найближчим часом. Розглядається варіант повної відмови усіх українських кастерів від Інта, якщо Вальв не приймуть ніяких рішень. 

Також Артур висловив думку, що багатьом українцям все ще потрібна російська мова, тому він і надалі планує працювати російськобю.

Моя думка до російської мови не є такою категоричною. Я все ще спілкуюсь російською в повсякденному житті. Я вважаю, що кожна сім’я в Україні повинна знати українську мову, але забороняти спілкуватися умовною російською мовою, це більше підігрувати російській пропаганді.

Також Goblak поділився бажанням поспілкуватися з представниками Valve на місці подій і обговорити з ними ситуацію, що склалася з Virtus.pro, які відверто обходять санкції, а Valve закриває на це очі. 

Та трансляції також виступив Олексій Малецький, який сказав, що Розуміє Артура, але не погоджується з його позицією. На думку yXo, найкращим варіантом був би повний бойкот українцями запрошення Valve на The International.

Запис стріма ви можете переглянути нижче

Раніше ми писали про пост від Яни Хімченко, в якому вона розповіла про свою мотивацію прийняти запрошення на роботу на російськомовній трансляції The International 11.  

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Goblak прокоментував свою участь у російськомовній трансляції TI11, а також критику свого звернення у прямому ефірі

0

Український талант, який працював на російськомовній трансляції The International 11 прокоментував своє звернення під час ефіру, від якого обурилося багато росіян.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.