Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після провалу на RMR Astralis вирішили вдатися до кардинальних змін в команді. Після розставання з k0nfig настав час для звільнення тренера.

Вперше головним тренером 32 річного Мартіна trace Хельдта було призначено перед Мейджором в Антверпені. Нажаль два останні цикли Мейджорів стали для нього і команди відверто провальними.

Новим тимчасовим тренером Astralis призначили тренера академічного складу Петера Casle Тофтбо.

Генеральний директор Astralis Андерс Хорсхольт зробив заяву:

У найближчі тижні та місяці ми працюватимемо над модернізацією та розвитком команди з Counter-Strike. Наш спортивний директор розглядатиме всі існуючі та потенційно нові варіанти для оновлення команди.

Ми встановили неймовірно високу планку досягнень у 2018-19 роках. Ніхто ніколи не досягне такого рівня домінування, але це не змінює поставленого завдання: ми повинні зрозуміти, як рухатись далі і маємо повернутися до боротьби ща титули і лідируючі позиції. Це не станеться відразу, але робота вже почалася.

Для багатьох олдскульних уболівальників trace запам’ятався, як гравець легендарних mTw і затятий суперник класичного складу NAVI. Вперше NAVI обіграли mTw на європейських кваліфікаціях на IEM IV World Championship, коли зробили епічний камбек, а trace не втримав сліз від поразки.

У 2010 році mTw у складі з trace потрапили в історію, програвши NAVI у фіналі World Cyber Games, тоді данський гравець знову не втримав емоцій.

Читайте також емоційне зізнання k0nfig. 

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.