Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

7 жовтня увійде в історію CS:GO як день сенсацій. Чотирикратні чемпіони Мейджорів вперше у своїй історії не проходять на Мейджор, легендарні Astralis пролітають повз головний турнір другого півріччя 2022 року.

Свій шлях на RMR данці почали з поразки від NiP і в цьому не було нічого дивного. Наступну гру проти Eternal Fire вони навіть виграли, вселивши в уболівальників надію на те, що все не так погано, як здавалося останнім часом. 

Третю гру Astralis будуть згадувати як страшний сон, бо вони були принижені і розчавлені далеко не найкращою командою у якої навіть немає організації, над Astralis познущалися Bad News Eagles, обігравши данців 16-3. 

В матчі на вибування Astralis зустрілися з далеко не самими сильними росіянами ForZe. Ні, вони не розгромно програли, дві карти завершилися з рахунком 16-14, проте на обох Astralis поступилися. 

Судячи з усього, цей склад Astralis зіграв свій останній матч і нам залишається лише чекати на повернення в команду dev1ce і на інші зміни в прагненні керівництва клубу повернути команді принаймні частину колишньої сили та слави. 

Своєю чергою ForZe поки не пройшли на мейджор, але отримали ще один шанс зіграти за поїздку в Ріо.

Читайте також про те, що G2 також не пройшли на мейджор і також вперше у своїй історії.

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.