Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бразильська команда LOUD виграла Чемпіонат Світу VALORANT CHAMPIONS 2022. У фіналі команда з Південної Америки здолала північноамериканську команду Optic Gaming.

Матч тривав чотири карти та закінчився з рахунком 3-1 на користь LOUD, при цьому дві з трьох виграних карт бразильці виграли на додаткових раундах.  

Переможці отримали 300 тисяч доларів і просто нереальний величезний кубок турніру. Окрім грошей за перше місце всі команди, що брали участь в турнірі, поділять між собою понад 16 мільйонів доларів від продажу внутрішньоігрового паку. 

Фантастичний кубок турніру

Склад LOUD

Склад Optic Gaming

Статистика на картах

Нагадаємо, що команда українця Кирила Карасьова зайняла на турнірі четверте місце. 

Більше інформації про турнір ви можете знайти в нашому репортажі. 

Трохи фото з турніру від організаторів

Материалы по теме

Лебіга і Андрій Шевченко зберуть футбольну команду для участі у Kings World Cup

Популярний стрімер Михайло Лебіга та легендарний футболіст Андрій Шевченко зберуть українську команду для участі у медіафутбольному чемпіонаті світу Kings World Cup. Вони стануть амбасадором та президентом складу, який уже отримав назву UA Steel.

Cloud9 розвалюються на очах. Виставили на трансфер Perfecto⁠ і HObbit⁠

Cloud9 відправили на лаву запасних Іллю ⁠Perfecto⁠ Залуцького та Абая HObbit⁠ Хасенова, вже зараз цей дует доступний для трансферу в інші клуби. Організація також оголосила, що розлучилася зі своїм помічником тренера Іваном ⁠F_1N⁠ Кочуговим.

Саудивська Аравія припиняє великі інвестиції в кіберспорт і зосередиться на мобільних іграх

В авторитетному виданні Blomberg вийшла стаття про те, що Savvy, що повністю належить Фонду державних інвестицій Саудівської Аравії, припиняє подальші великі інвестиції в кіберспорт і зосередиться на інвестиціях в мобільні ігри. 

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.