Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Кирила Angel Карасьова програла в півфіналі нижньої сітки і завершила виступ на VALORANT CHAMPIONS 2022, посівши четверте місце.

У матчі за вихід у фінал сітки лузерів команда українця зустрілася з найсильнішою командою Південної Кореї DRX. На першій же карті між командами розпочалася боротьба за кожен раунд, проте корейці дуже потужно побудували захист і виграли Icebox

На другій карті Haven європейці FPX дуже бадьоро розпочали за сторону захисту і закінчили першу сторону з рахунком 9-3 на свою користь. Здавалося б перемога в кармані, проте після зміни сторін DRX продемонстрували просто залізобетонний захист і не віддали жодного раунду, вигравши другу карту поспіль. 

В результаті DRX виходять у фінал нижньої сітки, де на них вже чекає найсильніша команда Північної Америки Optic Gaming

У Суперфіналі турніру на переможця нижньої сітки чекають бразильці LOUD

За четверте місце на турніру FPX разом з Кирилом Карасьовим заробили 80 000 доларів, проте це лише гарантована частка з 1 мільйона доларів гарантованого призового фонду. Набагато більше команди мають отримати від продажу внутрішньоігрового комплекту, присвяченого CHAMPIONS 2022. Минулого року таким чином зібрали близько 11 мільйонів доларів. 

Більше про CHAMPIONS 2022 у репортажі з турніру. 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

VALORANT Champions Tour 2024: Masters Shanghai – інформація, трансляція, результати. Оновлюється

0

В Шанхаї стартував другий Мейджор з VALORANT у 2024 році – VALORANT Champions Tour 2024: Masters Shanghai. За мільйонний призовий фонд змагається 12 команд, які вибороли це право в регулярних регіональних лігах.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.