Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Кирила Angel Карасьова програла в півфіналі нижньої сітки і завершила виступ на VALORANT CHAMPIONS 2022, посівши четверте місце.

У матчі за вихід у фінал сітки лузерів команда українця зустрілася з найсильнішою командою Південної Кореї DRX. На першій же карті між командами розпочалася боротьба за кожен раунд, проте корейці дуже потужно побудували захист і виграли Icebox

На другій карті Haven європейці FPX дуже бадьоро розпочали за сторону захисту і закінчили першу сторону з рахунком 9-3 на свою користь. Здавалося б перемога в кармані, проте після зміни сторін DRX продемонстрували просто залізобетонний захист і не віддали жодного раунду, вигравши другу карту поспіль. 

В результаті DRX виходять у фінал нижньої сітки, де на них вже чекає найсильніша команда Північної Америки Optic Gaming

У Суперфіналі турніру на переможця нижньої сітки чекають бразильці LOUD

За четверте місце на турніру FPX разом з Кирилом Карасьовим заробили 80 000 доларів, проте це лише гарантована частка з 1 мільйона доларів гарантованого призового фонду. Набагато більше команди мають отримати від продажу внутрішньоігрового комплекту, присвяченого CHAMPIONS 2022. Минулого року таким чином зібрали близько 11 мільйонів доларів. 

Більше про CHAMPIONS 2022 у репортажі з турніру. 

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.