Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Матч, на який було слід чекати десь у Play-off, став можливим завдяки програшу FaZe та Vitality у першому колі групової стадії IEM Rio Major.

FaZe та Vitality, які займають два перших місця у світовому рейтингу, зіткнулися у другому колі й Vitality, які ледь пройшли у легенди, просто розтоптали чинних чемпіонів Мейджора. 

Ще раніше ми писали про незадовільну форму FaZe, але щоб настільки… Як наслідок Vitality продовжать боротьбу у корзині 1-1, а от FaZe знаходяться лишу в одному кроці від того, щоб не вийти у Play-off та створити головну сенсацію року, за яку з ними не позмагаються навіть G2. 

Звісно, на виліт команди гратимуть до двох перемог і надалі суперники будуть простішими, проте поточна форма чемпіонів кричить, що ні Гранд Слем, ні друга поспіль перемога на Чемпіонаті Світу клубу не світить. 

Читайте також: ІСТОРІЯ CS:GO 2015 РІК: Рік домінації чорно-помаранчевих

Материалы по теме

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.

Визначилися фіналісти BLAST Premier Fall Final 2022. У Гранд Фіналі в Данії буде грати аж шість місцевих гравців

Завершилися півфінали BLAST Premier Fall Final 2022 і визначилися фіналісти турніру в Копенгагені. Нагадаємо, що цими днями в Данії проходить передостанній великий турнір 2022 року, який зібрав на лані повну арену уболівальників, змагаючись атмосферою з IEM Rio Major.

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.