Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Перед RMR, що триває прямо зараз, лише три гравці відвідали всі 17 мейджорів, які пройшли від релізу CS:GO. Після несподіванок нинішнього відбіркового турніру залишився лише один гравець, який відвідає 18-й мейджор.

Тільки гравець Vitality Пітер dupreeh Расмуссен був на всіх попередніх Мейджорах і відвідає Мейджор в Ріо, бо його команда пройшла відбіркові. 

Ще два гравці Річард shox Папійон та Андреас Xyp9x Хойслет, не змогли пройти випробування RMR і будуть вимушені перервати свої серії.  

shox разом з командою Apex взагалі не зміг попасти навіть на RMR, Xyp9x не без проблем з Astralis потрапив на RMR через відкриті кваліфікації, проте вчора його команда вилетіла з турніру і втратила всі шанси поїхати в Ріо в якості гравців. 

dupreeh не тільки єдиний, хто був на всіх мейджорах, він єдиний чотирикратний переможець мейджорів, який буде виступати в Ріо.

Материалы по теме

«Я люблю device, але ZywOo кращий» — dupreeh на подкасті HLTV розповів багато цікавого. Основні цитати

Вчора портал HLTV.org провів цікаву зустріч з легендарним dupreeh, доречі єдиним гравцем, який грав на всіх мейджорах. Найбільш цікаві цитати з розмови зафіксували та переклали хлопці з телеграм-каналу Кацапське Інферно.

20 офіційних мільйонерів CS:GO — рейтинг найуспішніших гравців культового шутера

Нещодавно вперше в історії 20 гравців у CS:GO перетнули психологічну межу, вигравши на турнірах понад мільйон доларів, тобто вони офіційно стали доларовими мільйонерами.

Річард shox Папійон вперше не попаде на Мейджор. До цього він брав участь у всіх 17-ти мейджорах

Легендарний французський гравець Річард shox Папійон, який посів 9-10 місце у рейтингу найкращих гравців всіх часів, вперше пропустить Мейджор. До цього моменту shox брав участь у всіх 17-ти мейджорах, які відбулися в історії CS:GO.