Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

П’ятиразовий чемпіон Мейджорів Пітер dupreeh Расмуссен приєднався до Team Falcons. Таким чином найтитулованіший на планеті каесер возз’єднався зі своїми товаришами Zonic і Magisk, з якими виграв кілька титулів за Astralis і Мейджор в Парижі в складі Vitality.

В ростері команди  dupreeh замінить BOROS, якого клуб відправив на лаву запасних. Цікаво, що після перемоги в Парижі Zonic несподівано відправив свого товариша на лаву запасних, назвавши це рішення “найважчим рішенням, яке він приймав у своїй кар’єрі”.

Через деякий час dupreeh опинився в Preasy, а Zonic у Falcons. Обидві команди не змогли подолати сито відбіркових на Мейджор і вирішили щось міняти.

Буде цікаво спостерігати, чи вдасться dupreeh підсилити Falcons до рівня топових команд і виграти шостий титул, ставши абсолютно недосяжним для переслідувачів. 

Склад Falcons:

Марко «⁠Snappi⁠» Пфайффер
Еміль «⁠Magisk⁠» Рейф
Павле «⁠Maden⁠» Бошкович
 Альваро «⁠SunPayus⁠» Гарсія
Пітер «⁠dupreeh⁠» Расмуссен

Денні “⁠zonic⁠” Соренсен (тренер)

 

Материалы по теме

Team Falcons стали переможцями ESL One Birmingham 2024

0

Впевненою перемогою Team Falcons завершився ESL One Birmingham 2024. У фіналі міжнародний склад не мав жодних проблем проти росіян BetBoom і переміг з сухим рахунком 3-0.

Preasy розпустили основний склад і замінили його академічним

0

Клуб Preasy розпускає свій зірковий склад з CS2, до якого ще нещодавно входив п’ятиразовий чемпіон Мейджорів dupreeh. Причиною стали великі апетити гравців, які не може задовільнити команда, тим більше, що п’ятірка так і не змогла пройти не Мейджор, щоб заробити на стікерах.

Falcons стали переможцями DreamLeague Season 22. Всі результати турніру

0

Тотальним домінуванням Falcons завершився 22-й сезон DreamLeague. Найпрестижніша ліга з Dota 2 проходила онлайн і 16 команд розіграли 1 мільйон доларів США.