Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

За інформацією ряду джерел наступний The International, після кількох років подорожей, повернеться до рідного Сіетлу.

Якщо чутки підтвердяться, то це буде перший TI, проведений у Північній Америці з 2018 року, і перший у США з 2017 року. 

Найперший TI було проведено у Німеччині на комп’ютерній виставці GamesCom у 2011 році, потім, з 2012 по 2017 рік, турнір проводився в рідному для Valve Сіетлі, після чого він пройшов у Ванкувері та пішов подорожувати світом.

Поки Valve офіційно не підтверджувала жодної інформації щодо місця проведення наступного TI, але все говорить за те, що Valve хоче повернути у свої руки більше контролю над турніром і найкраще це можна зробити саме у Сіетлі. 

Читайте також: Від епохальної події, що назавжди змінила кіберспорт до краху легенди — 11 років історії The International

Материалы по теме

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

З’ясувалася ймовірна причина, чому Valve прибрали Dust 2 зі списку офіційних турнірних карт

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.

Vavle оголосили правила на новий сезон DPC. На нас чекає кілька цікавих змін

Valve оновили правила майбутнього сезону DPC на 2022-2023 роки. Серед уточнень не забули і про правила скруглення балів, через які минулого сезону команда Virtus.pro не змогла потрапити на TI11.