Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Повідомляється, що Riot Games оголосять команди-партнери, які будуть грати у франшизній лізі VALORANT вже наступного тижня. Такими обраними стануть 30 клубів, які будуть грати в трьох регіональних лігах по 10 в кожній лізі.

Грубо кажучи буде Ліга Європи, Ліга Америки та Ліга Азії. 

Після отримання партнерства команди будуть мати час для підгонки складів і тренувань, після чого зустрінуться на великому стартовому турнірі Сан-Паулу, Бразилія у лютому. 

Деякі джерела повідомляють, що NAVI очікувано отримали слот для участі у франшизній лізі. Нам залишається тільки сподіватися, що вони не протягнуть туди росіян зі свого поточного складу. 

Читайте також про результати останнього Чемпіонату Світу з VALORANT.

Материалы по теме

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Dust II вважається найбільш класичною картою у Counter-Strike. В той час як Valve нещодавно прибрала її з основного маппулу, фанат портував карту у гру-конкурента CS:GO — тактичний шутер VALORANT.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

Riot випустили патч 5.12 у якому суттєво переробили найпопулярнішого агента VALORANT. Всі зміни Chamber

Riot Games в черговому патчі з номером 5.12 вкотре пофіксили найпопулярнішого агента в грі Chamber. Поточний нерф можна вважати найбільшим, фактично він змінює всі без виключення скіли Чамбера.