Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

Протягом року ESL проведе 2 великих турніри і три сезони Дрімліги, причому на кожній з подій буде розігруватися по 1 мільйону доларів США і певна кількість очок EPT, які фактично замінять в новій екосистемі очки DPC. 

На основі балів EPT і буде формуватися світовий рейтинг, за яким, ймовірно, команди будуть запрошуватися не тільки на наступні турніри, а і на новий головний турнір року Riyadh Masters, який перевершив The International вже у 2023 році і немає сумнівів, що перевершуватиме Інт і надалі. 

Ймовірно, що і запрошення на Інт будуть відбуватися за рейтингом ESL, тобто саме Саудівська Аравія в особі ESL стане контролювати кіберспорт Dota 2 у майбутньому. Орієнтуватися тепер всі будуть не на рейтинг Valve, а на рейтинг ESL, який можна подивитися тут. 

Розклад турнірів ESL

DreamLeague Season 22 – 22 лютого – 10 березня

ТОР-4 рейтингу EPT + 12 команд з кваліфікацій

ESL ONE Europe – 22 – 28 квітня

ТОР-4 рейтингу EPT + 8 команд з кваліфікацій

DreamLeague Season 23 – 20 – 26 травня

ТОР-4 рейтингу EPT + 8 команд з кваліфікацій

DreamLeague Season 24 – 27 жовтня – 10 листопада

16 команд

ESL ONE Asia – 09 – 15 грудня

12 команд

Більш детально про розклад та дати кваліфікацій можна дізнатися на офіційній сторінці. 

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.