Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL анонсували грандіозну серію турнірів з Dota 2, яка виглядає навіть потужніше, ніж офіційні турніри від VALVE. Серія міститиме два сезони відновленої Dreamhack DreamLeague, перший сезон якої відбудеться з 9 по 23 квітня, а другий проходитиме з 11 по 25 червня. Завершиться серія грандіозним турніром Riyadh Masters в Саудівській Аравії в липні.

Загалом на турнірах серії розіграють 17 мільйонів доларів, по 1 мільйону у двох сезонах Дрімліги та феноменальні 15 мільйонів на Riyadh Masters, який стане своєрідним другим The International. 

В останній раз мільйонний призовий фонд на DreamLeague розігрувався ще у 13 сезоні у 2020 році. Пізніше Дрімліга перетворилася у східноєвропейську лігу DPC, а зараз повертається, як окремий турнір. 

Читайте також: Natus Vincere підписали команду PuckChamp з двома українськими колаборантами у складі. Ми зібрали докази!

Материалы по теме

ESL оголосили склад учасників Dreamleague S19, де розиграють 1 мільйон доларів США

0

ESL анонсували склад учасників першого сезону Dreamleague з Dota2. Нагадаємо, що цей відроджений турнір стане частиною системи турнірів альтернативних турнірам від VALVE.

ESL назвала найкращих у CS:GO, результати виявились дуже передбачуваними

0

ESL назвали найкращих у CS:GO і хоча серед номінантів було чимало дівчат, перемоги отримали тільки хлопці.

ESL заборонили проносити на Spodec Arena прапори, в тому числі українські

0

Один з українців, що перебувають на IEM Katowice 2023 на трансляції Костянтина leniniw Сивко повідомив, що ESL заборонили проносити на арену прапори в тому числі українські.