Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У місті Ер-Ріяд, Саудівська Аравія, відбудеться найбільший в історії фестиваль геймінгу та кіберспорту. Подія стане другою поспіль після тріумфального фестивалю минулого року, де було розіграно феноменальні 15 мільйонів доларів у п’яти дисциплінах кіберспорту.

Змагання з назвою «Земля Героїв» розпочнуться 6 липня і триватимуть вісім тижнів. Окрім кіберспортивних турнірів до програми увійдуть концерти зірок, різноманітні шоу, освітні платформи та багато іншого і все це буде об’єднано під назвою фестиваль Gamers8

Опікується фестивалем ні хто інший, як принц Саудівської Аравії Фейсал бін Бандар бін Султан, також він є головою Саудівської федерації кіберспорту. 

У порівнянні з минулим роком у 2023 році призовий фонд фестивалю зросте вдвічі і складе феноменальні 30 мільйонів доларів США.  Наразі поки не відомі дисципліни, які будуть представлені у цьому році. Минулого року величезні гроші розігрувалися у Rocket League, Dota 2 Riyadh Masters, Fortnite, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege і PUBG Mobile. В деяких з цих дисциплін призовий фонд фестивалю став найбільшим в їх історії, а в Dota 2 він став другим після турнірів The International.

Однозначно було б цікаво побачити на фестивалі дисципліну CS:GO. Судячи зі збільшеного призового фонду і слів принца цілком можливо, що у 2023 році збільшиться і кількість дисциплін, серед яких з’явиться і улюблений тактичний шутер від Valve. 

«Gamers8: The Land of Heroes стане видатною подією цього літа і ми будемо раді знову вітати еліту світу кіберспорту в Ер-Ріяді. Земля героїв — це місце як для чемпіонів з кіберспорту, які змагаються за славу, так і для шанувальників ігор, які хочуть написати власні історії. Присутність на фестивалі найпопулярніших ігор на планеті цього літа розшириться. Відверто кажучи, коли ми казали, що зробимо більше і краще  – ми не шуткували. Ми не можемо дочекатися, щоб розповісти, що ми підготували для Gamers8: The Land of Heroes»,— сказав принц Фейсал бін Бандар бін Султан про турнір.

Хоча фестиваль Gamers8 і приваблює феноменальними призовими, існує думка, що завдяки таким турнірам керівництво Саудівської Аравії намагається відбілити репутацію країни, де все ще регулярно порушуються права людини, проводяться публічні страти та постійно порушуються права меншин та жінок. 

Читайте також: 178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Материалы по теме

В Саудівський Аравії проведуть турнір по CS:GO з мільйонним призовим фондом і топовими учасниками

0

Мегафестиваль Gamers8, який відбудеться влітку у Саудівській Аравії оголосив, що цього року в рамках івенту буде проведено турнір по CS:GO з призовим фондом у 1 мільйон доларів США. 

ESL створить альтернативну систему турнірів з Dota 2 з мільйонними призовими фондами

0

Журналіст Річард Льюїс повідомив, що ESL планує створити власну екосистему турнірів з Dota 2, яка буде доповнювати сезони DPC від Valve. Турніри будуть проходити в проміжках між сезонами DPC і Мейджорами, призові фонди буде збільшено, а перлиною стане включений до серії турнір Riyadh Masters, який було вперше проведено минулого року в Саудівській Аравії в рамках

Фестиваль Gamers8 збільшив призовий фонд події до 45 мільйонів доларів, встановлюючи новий рекорд в кіберспорті

Організатори фестивалю Gamers8 повідомили про збільшення загального призового фонду турніру, який відбудеться в липні 2023 року в місті Ріяд в Саудівській Аравії.