Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Fnatic вперше за довгий час вибороли перемогу в досить великому турнірі, де брали участь імениті команди світу. В останній раз команда вигравала титул в далекому 2019 році.

На шляху до перемоги на Elisa Masters Espoo 2022 колектив здолав кілька топових команд і вже точно можна прогнозувати, що у 2023 році fnatic мають всі шанси повернутися в еліту CS:GO.

У фіналі Elisa Masters Espoo 2022 фнатіки буквально знищили BiG, дозволивши німцям взяти лише 9 раундів за дві карти. Цій перемозі передувало впевнене домінування у груповій стадії, а також перемога над ENCE та Аstralis в стадії Play-off. 

Окрім половини призового фонду fnatic також отримали запрошення у стадію Play-in на IEM Katowice на початку 2023 року. 

Групова стадія турніру

Сітка Play-off

Розподіл призового фонду

Загалом турнір з призовим фондом у 200 тисяч доларів США не викликав особливого ажіотажу серед уболівальників. На піку трансляцію дивилося трохи більше 73 тисяч глядачів. 

Читайте також: Колишній гравець Astralis закликав взяти в NAVI росіянина, а після хейту пояснив, що вважає це нормальним через позицію NAVI

Материалы по теме

Outsiders стали першими півфіналістамі IEM Rio Major, легко обігравши fnatic

0

Команда Outsiders легко обіграла fnatic у першому чвертьфіналі IEM Rio Major. Для перемоги росіянам знадобилося лише дві карти.

fnatic разом з BMW вироблятимуть ідеальні мишки, зроблені під руку кожного з гравців

fnatic разом з BMW будуть виробляти кастомні професійні кіберспортивні миші, зроблені спеціально індивідуально під руку гравців. В першу чергу колаборація спрямована на забезпечення мишками власних гравців, проте це ще й цікавий варіант пропіарити технологічний автомобільний бренд, який не дуже вписується в кіберспорт.

Одна з команд пройшла у стадію легенд IEM Rio Major з негативною різницею раундів

Хоча через стадію претендентів у легенди пройшло вісім команд, лише одна з них змогла пройти з негативною різницею раундів.