Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

G2 Esports звільнили засновника і директора клубу Карлоса ocelote Родрігеса. Звільнення сталося через гучний скандал, який виник через запрошення Карлосом на вечірку відомого женоненависника Ендрю Тейта, якого закенсилили на заході.

Після того, як Тейт засвітився на відео з Карлосом, останній не знайшов нічого розумнішого, ніж відповісти на обурення спільноти, що йому все одно і він буде запрошувати, кого йому заманеться. Це викликало ще більший скандал і клуб відправив свого CEO у двонедільну відпуску, щоб запобігти подальшій ескалації. 

Проте було вже пізно. Через поведінку Карлоса Родрігеса Riot Games не надала G2 місця у партнерській лізі з VALORANT, на якій клуб, за інформацією експертів, міг заробляти семизначні суми на рік. Також повідомляється про зрив ще одного важливого партнерства. 

В результаті рада директорів прийняла рішення звільнити CEO, який обіймав посаду з 2013 року. 

Карлос був не просто CEO, а обличчям клубу, який постійно провокував суперників, шуткував з гравцями, знімався у відео і являв собою душу клубу. Дійсно буде досить важко уявити G2 без свого засновника.

Читайте також про порівняння популярності CS:GO та VALORANT. 

Материалы по теме

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Dust II вважається найбільш класичною картою у Counter-Strike. В той час як Valve нещодавно прибрала її з основного маппулу, фанат портував карту у гру-конкурента CS:GO — тактичний шутер VALORANT.

Riot випустили патч 5.12 у якому суттєво переробили найпопулярнішого агента VALORANT. Всі зміни Chamber

Riot Games в черговому патчі з номером 5.12 вкотре пофіксили найпопулярнішого агента в грі Chamber. Поточний нерф можна вважати найбільшим, фактично він змінює всі без виключення скіли Чамбера.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.