Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

G2 Esports звільнили засновника і директора клубу Карлоса ocelote Родрігеса. Звільнення сталося через гучний скандал, який виник через запрошення Карлосом на вечірку відомого женоненависника Ендрю Тейта, якого закенсилили на заході.

Після того, як Тейт засвітився на відео з Карлосом, останній не знайшов нічого розумнішого, ніж відповісти на обурення спільноти, що йому все одно і він буде запрошувати, кого йому заманеться. Це викликало ще більший скандал і клуб відправив свого CEO у двонедільну відпуску, щоб запобігти подальшій ескалації. 

Проте було вже пізно. Через поведінку Карлоса Родрігеса Riot Games не надала G2 місця у партнерській лізі з VALORANT, на якій клуб, за інформацією експертів, міг заробляти семизначні суми на рік. Також повідомляється про зрив ще одного важливого партнерства. 

В результаті рада директорів прийняла рішення звільнити CEO, який обіймав посаду з 2013 року. 

Карлос був не просто CEO, а обличчям клубу, який постійно провокував суперників, шуткував з гравцями, знімався у відео і являв собою душу клубу. Дійсно буде досить важко уявити G2 без свого засновника.

Читайте також про порівняння популярності CS:GO та VALORANT. 

Материалы по теме

VALORANT Champions Tour 2024: Masters Shanghai – інформація, трансляція, результати. Оновлюється

0

В Шанхаї стартував другий Мейджор з VALORANT у 2024 році – VALORANT Champions Tour 2024: Masters Shanghai. За мільйонний призовий фонд змагається 12 команд, які вибороли це право в регулярних регіональних лігах.

Зірку VALORANT звинуватили у підкупі тренера команди

0

Колись зіркового гравця у VALORANT Джейкоба Yay Вайтакера звинувачують в спробі підкупу тренера його колишньої команди Challenger Disguised.

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – оголошено формат і призовий фонд всіх турнірів серії

NAVI анонсували деталі своєї серії турнірів з VALORANT – NAVI VALORANT Ukrainian Saga, які спрямовані на розвиток українського ком’юніті гри. Перший турнір серії вже відбувся навесні, ще два турніри відбудуться влітку та восени, а взимку серія завершиться великим фіналом.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.