Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Індійський клуб Global Esports, який отримав слот партнера у франшизній професійній лізі Riot Games з VALORANT, повідомив про те, що створить ростер з 10 гравців.

Нові правила Riot Games для професійних команд дозволяють створювати команду з кількістю гравців в діапазоні від 6 до 10. При цьому 6 гравців мають буди складом основи та максимум 4 запасними гравцями. 

Зараз у Global Esports грає шість індійських гравців. Завдяки кому розширять команду поки невідомо. 

Global Esports стане першою професійною командою з VALORANT, яка використає нове правило Riot про розширений склад гравців. Теоретично, великий вибір гравців дозволить командам створювати нові комбінації героїв і дивувати суперників, проте наскільки якісно такі склади зможуть зігратися, залишається під питанням. 

Riot намагається ввести в кіберспорт новий досвід, подивимося, як їм це вдасться. 

Global Esports є потужним клубом в Азії до складу якого входить понад 10 складів з Індії, Кореї та Сингапуру з різних дисциплін.

Читайте також про мінімально допустимі зарплати у професійній лізі VALORANT.

Материалы по теме

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.

Riot Games розширює європейську лігу LEC на регіон MENA та кардинально змінює систему змагань

У новому сезоні Riot Games кардинально перебудують свою другу за потужністю європейську лігу з League of Legends. Раніше LEC охоплювала лише Європу, тепер же вона суттєво розширить кордони та змінить назву на League of Legends EMEA Championship.