Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games оголосили мінімальні зарплати, які клуби мають платити своїм гравцям в професійних франшизних лігах з VALORANT у рік. Ця сума становить 50 тисяч доларів для американської ліги, 50 тисяч євро для ліги EMEA, та 667 000 000 корейських вон для азійської ліги.

Повідомляється, що мінімальна зарплата є лише базою, а гравці мають додатково заробляти за гарні виступи, активності та інше. 

Раніше ми повідомляли про те, що у професійній лізі VALORANT команди мають складатися мінімум з 6 гравців, причому грати мають всі гравці. Крім цього в складі на гру може бути максимум 1 легіонер з іншого регіону, а костяк команди має складатися з місцевих гравців.

Максимальна дозволена кількість гравців в команді складає 10. 


Коментар Gameinside: Раніше ми писали про те, що Riot забороняють командам — партнерам мати академічні склади через конфлікт інтересів. Водночас багато команд створили такі склади в тому числі і NAVI. 

Фактично зараз NAVI будуть стояти перед вибором — або розпустити склад, або ж перевести його на рівень додаткових гравців основної команди. В останньому випадку молоді таланти зірвуть джек-пот, бо за правилами Riot, клуб NAVI матиме платити їм як мінімум 4166 доларів на місяць не залежно від того грають вони, чи просто сидять на лаві запасних. 

Материалы по теме

Asus та Artline за підтримки NAVI зібрали більше мільйона гривен для допомоги України

Український офіс ASUS та вітчизняний збиральник ПК компанія  Artline за підтримки клубу NAVI провели благодійну лотерею, де розігрували потужний ПК у патріотичному дизайні та інші призи.

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Riot оголосили дати та місце проведення VCT LOCK//IN Brazil — наймасштабнішого турніру в історії VALORANT

Riot Games розповіли про перший турнір, що відкриє новий сезон Valorant Champions Tour. Турнір знаменуватиме перехід гри з відкритого формату до формату франшизних ліг і відбудеться у Бразилії на арені на 10 000 місць.

Експеримент наочно довів, що сексизм повсюдно присутній у кіберспорті і відлякує жінок від нього

Організація Жінки в іграх Аргентини, яка займається створенням більш інклюзивного простору для жінок в іграх у країні, провели дуже цікавий  експеримент, який показує, з якими складнощами стикаються дівчата, коли намагаються конкурувати в іграх та кіберспорті.