Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський гравець Virtus.pro по грі PUBG Mobile звинуватив клуб у невиплаті близько 500 000 рублів. За словами кіберспортсмена головний російський клуб здав його в аренду іншій команді, а коли він повернувся назад, вирішив звільнити гравця заднім числом, не виплативши заробітну платню за кілька місяців.

Андрій Evostation Галкін написав у своєму телеграмі наступний пост:

1 червня я пішов в оренду у Vista gaming, VP були згодні, зробили договір між Вістою та VP, все було норм.

У контракті між ними була умова, що якщо ми з Вістою проходимо в некст стадію, то Віста буде зобов’язана мене викупити.

Як ви всі знаєте, у некст стадію ми не пройшли, відповідно, викуповувати мене ніхто не став, і з цього моменту я став ворогом народу номер один.

На моє повернення додому я звернувся до керівництва і запитав «які наші подальші дії?». Спочатку мені казали, що я залишуся як стрімер, але як багато хто чув вирізку зі стріму, відповідь керівництва була приблизно такою: «поки я перебуваю в VP Євостейшен тут нікого не буде». За весь час у VP я не отримав жодного штрафу, за мною не було жодного порушення тощо, з чого раптом до мене таке ставлення? Це тільки початок.

26 липня мені приходить лист (він прийшов у спам, тому побачив його десь у десятих числах серпня) про те, що з 1 червня (початок оренди) я не є гравцем VP (типу, звільняють заднім числом), але в Контракті оренди ясно вказано, що всі права на мене на цей період належать VP.

Я надіслав їм лист у відповідь, де пояснив, що це незаконно, суперечить умовам нашого договору і на таких умовах я йти не збираюся. Я виставив їм свої умови, вказані нижче: >Зарплату за червень/липень/серпень (у контракті немає умов, що якщо я йду в оренду, то зп платять орендарі + в умовах між VP та Вістою цього теж не було) і також додатково одну зарплату за умовами контракту (є такий пункт).

Більше 2 тижнів я чекав на відповідь і отримав наступне:

«Оскільки ви повідомили про припинення нашої співпраці 26 липня 2022 р., розірвання набирає чинності з 30 липня 2022 р. відповідно до пункту *** вашого контракту. На додаток, відповідно до зазначеного пункту вам виплачуватиметься одна додаткова щомісячна винагорода».

Після цього вони написали, що за червень/липень повинна платити Віста (це ніде не вказано), про зарплату за серпень і вересень вони чомусь забули, скинули договір на розірвання і більше не виходять на зв’язок, вже більше 3 тижнів ніякої відповіді.

За контрактом (умови якого не були мною порушені) я досі перебуваю в організації та маю отримувати зарплату, у своїх листах я явно давав зрозуміти, що готовий далі виконувати свою роботу і приступати до неї миттєво.

Також усі мої призові знаходяться у них. На цей час Virtus.pro повинні виплатити мені близько 500 000 рублів, або ~ $ 8800.

До Vista Gaming у мене ніяких претензій немає, всі наші домовленості були виконані повною мірою.

Передбачаючи коментарі, до гравців VP я ставлюся чудово, як раніше, проблема щодо самої організації.


Коментар Gameinside: Цікавий сьогодні день у VP — спочатку програли за крок до виходу на The International, а потім отримали звинувачення у шахрайстві.

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм