Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало відомо, скільки хакери вимагали від Riot Games за те, що вони не будуть оприлюднювати вихідний код LoL, який було днями вкрадено в результаті хакерської атаки.

Портал Motherboard отримав копію електронного листа про викуп, який хакери надіслали Riot Games.

Шановні Riot Games!

Ми отримали ваші цінні дані, включно з дорогоцінним вихідним кодом античітів і повним кодом гри для League of Legends та її інструментів, а також Packman, вашим античитом у режимі користувача. Ми розуміємо важливість цих артефактів і вплив їх оприлюднення на ваші головні ігри Valorant і League of Legends. Зважаючи на це, ми хочемо за обмін 10 000 000 доларів США.

Ми завантажили pdf-файл, у якому ви можете переглянути дерево Packman і джерело League of Legends. Якщо вам потрібні будь-які файли для підтвердження, надішліть нам повідомлення, і ми надамо вам необроблений файл.

У свою чергу ми негайно видалимо весь вихідний код із наших серверів і гарантуємо, що файли ніколи не будуть оприлюднені. Ми також надамо розуміння того, як стався злом і запропонуємо поради щодо запобігання майбутнім атакам. Ми пропонуємо спілкуватися через Telegram, приєднатися до нас можна тут: (далі йшла адреса закритого каналу).

Раніше ми повідомляли, що Riot Games офіційно визнали викладення кодів LoL і античіта, але відмовилися іти на перемовини з хакерами.

Материалы по теме

Riot Games скоротять 530 співробітників, зосередяться на основних проектах і підсилять увагу до кіберспорту

Здавалося б успішна Riot Games повідомила про величезне скорочення співробітників і проектів. “Ми переорієнтовуємося на меншу кількість найбільш важливих проектів, щоб рухатися до більш сталого майбутнього” – заявили в компанії.

Роздали командам 33 мільйона доларів та запускають франшизну лігу VCT CN – Riot відзвітували про досягнення у 2023 році і поділилися планами на майбутнє

Riot Games підбили підсумки першого року франшизних ліг VCT і анонсували розширення на окрему лігу для Китаю. Така експансія в разі вдачі майже гарантуватиме розробникам розгром головного суперника – гри CS2 за кількістю глядачів на трансляціях найбільших кіберспортивних турнірів.

Riot Games випустили гайд про те, як через режим Premiere в VALORANT пробитися на професійну сцену

0

Riot Games випустили статтю про те, як початківці можуть пробитися в професійний кіберспорт і дістатися самого верху змагальної піраміди. В статті розповідають, як через режим Premiere можна потрапити на турніри серії Challenger, які є важливою складовою професійної сцени VALORANT, бо через них можна потрапити на турніри найвищого рівня.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x