Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало відомо, скільки хакери вимагали від Riot Games за те, що вони не будуть оприлюднювати вихідний код LoL, який було днями вкрадено в результаті хакерської атаки.

Портал Motherboard отримав копію електронного листа про викуп, який хакери надіслали Riot Games.

Шановні Riot Games!

Ми отримали ваші цінні дані, включно з дорогоцінним вихідним кодом античітів і повним кодом гри для League of Legends та її інструментів, а також Packman, вашим античитом у режимі користувача. Ми розуміємо важливість цих артефактів і вплив їх оприлюднення на ваші головні ігри Valorant і League of Legends. Зважаючи на це, ми хочемо за обмін 10 000 000 доларів США.

Ми завантажили pdf-файл, у якому ви можете переглянути дерево Packman і джерело League of Legends. Якщо вам потрібні будь-які файли для підтвердження, надішліть нам повідомлення, і ми надамо вам необроблений файл.

У свою чергу ми негайно видалимо весь вихідний код із наших серверів і гарантуємо, що файли ніколи не будуть оприлюднені. Ми також надамо розуміння того, як стався злом і запропонуємо поради щодо запобігання майбутнім атакам. Ми пропонуємо спілкуватися через Telegram, приєднатися до нас можна тут: (далі йшла адреса закритого каналу).

Раніше ми повідомляли, що Riot Games офіційно визнали викладення кодів LoL і античіта, але відмовилися іти на перемовини з хакерами.

Материалы по теме

Команди, що брали участь у VCT 2023: LOCK//IN São Paulo, розділять між собою 10 мільйонів доларів США окрім призових

Riot Games прозвітували, що заробили на колекції скинів і іншої косметики, присвяченій турніру VCT 2023: LOCK//IN São Paulo, феноменальні 20 мільйонів доларів США. Половину з цих грошей розділять між собою 32 команди, що брали участь у події.

В League of Legends анонсували нового чемпіона. Трейлер MILIO

0

Riot Games випустили трейлер нового чемпіона в League of Legends на ім’я MILIO. Дізнатися більше про його історію і те, як розробляли нового героя можна на офіційній сторінці. 

Riot Games разом з GRID Esports створюють портал даних Valorant Data Portal, якому немає аналогів у жанрі FPS

GRID Esports співпрацює з Riot Games над запуском Valorant Data Portal (VDP), нового сервісу, який буде збирати усі ігрові дані, потрібні гравцям.  Перша у своєму роді платформа для шутеру Riot скоро стане доступною, проте тільки для 30 команд-партнерів франшизних ліг Valorant Champions Tour (VCT).  League of Legends Esports використовує дуже схожий портал даних з 2021 року,