Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

23 січня Riot Games розповіла про те, що зазнала атаки хакерів, проте не вдавалася у деталі події. Через кілька днів студія опублікувала звернення до фанів, де детальніше розповіла про інцидент.

Riot Games заявила, що злочинцям вдалося вкрасти вихідні коди League of Legends, Teamfight Tactics, а також застарілі версії античіта.
24 січня студія отримала електронного листа, в якому хакери повідомили, що хочуть отримати викуп за те, що вони не викладатимуть викрадені дані у відкритий доступ.

Riot повідомили, що не збираються йти на умови зловмисників, а особиста інформація всіх гравців залишається в безпеці.
Розробники визнали, що результатом атаки може стати поява нових видів читів для LoL та TFT, однак вони роблять все можливе для того, щоб не допустити цього.

У викрадених вихідних кодах є деякі експериментальні функції, яких немає в основних клієнтах ігор. Автори сподіваються, що частину з них все ж таки доведуть до релізної версії, проте більша частина цього контенту знаходиться на стадії прототипів.

Riot Games повідомила правоохоронні органи про те, що сталося, і тісно співпрацює з ними. Студії також допомагають сторонні консультанти, які продовжують оцінювати атаку.

Пізніше команда опублікує докладніший звіт і детально розповість про те, до яких методів вдалися хакери. Розробники зроблять це для того, щоб така ситуація не повторилася.

Найближчим часом підрозділи Riot, які відповідають за League of Legends та Teamfight Tactics, розкажуть геймерам про те, як кібератака вплине на обидві гри.

Материалы по теме

Riot Games скоротять 530 співробітників, зосередяться на основних проектах і підсилять увагу до кіберспорту

Здавалося б успішна Riot Games повідомила про величезне скорочення співробітників і проектів. “Ми переорієнтовуємося на меншу кількість найбільш важливих проектів, щоб рухатися до більш сталого майбутнього” – заявили в компанії.

Роздали командам 33 мільйона доларів та запускають франшизну лігу VCT CN – Riot відзвітували про досягнення у 2023 році і поділилися планами на майбутнє

Riot Games підбили підсумки першого року франшизних ліг VCT і анонсували розширення на окрему лігу для Китаю. Така експансія в разі вдачі майже гарантуватиме розробникам розгром головного суперника – гри CS2 за кількістю глядачів на трансляціях найбільших кіберспортивних турнірів.

Riot Games випустили гайд про те, як через режим Premiere в VALORANT пробитися на професійну сцену

0

Riot Games випустили статтю про те, як початківці можуть пробитися в професійний кіберспорт і дістатися самого верху змагальної піраміди. В статті розповідають, як через режим Premiere можна потрапити на турніри серії Challenger, які є важливою складовою професійної сцени VALORANT, бо через них можна потрапити на турніри найвищого рівня.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x