Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

23 січня Riot Games розповіла про те, що зазнала атаки хакерів, проте не вдавалася у деталі події. Через кілька днів студія опублікувала звернення до фанів, де детальніше розповіла про інцидент.

Riot Games заявила, що злочинцям вдалося вкрасти вихідні коди League of Legends, Teamfight Tactics, а також застарілі версії античіта.
24 січня студія отримала електронного листа, в якому хакери повідомили, що хочуть отримати викуп за те, що вони не викладатимуть викрадені дані у відкритий доступ.

Riot повідомили, що не збираються йти на умови зловмисників, а особиста інформація всіх гравців залишається в безпеці.
Розробники визнали, що результатом атаки може стати поява нових видів читів для LoL та TFT, однак вони роблять все можливе для того, щоб не допустити цього.

У викрадених вихідних кодах є деякі експериментальні функції, яких немає в основних клієнтах ігор. Автори сподіваються, що частину з них все ж таки доведуть до релізної версії, проте більша частина цього контенту знаходиться на стадії прототипів.

Riot Games повідомила правоохоронні органи про те, що сталося, і тісно співпрацює з ними. Студії також допомагають сторонні консультанти, які продовжують оцінювати атаку.

Пізніше команда опублікує докладніший звіт і детально розповість про те, до яких методів вдалися хакери. Розробники зроблять це для того, щоб така ситуація не повторилася.

Найближчим часом підрозділи Riot, які відповідають за League of Legends та Teamfight Tactics, розкажуть геймерам про те, як кібератака вплине на обидві гри.

Материалы по теме

Команди, що брали участь у VCT 2023: LOCK//IN São Paulo, розділять між собою 10 мільйонів доларів США окрім призових

Riot Games прозвітували, що заробили на колекції скинів і іншої косметики, присвяченій турніру VCT 2023: LOCK//IN São Paulo, феноменальні 20 мільйонів доларів США. Половину з цих грошей розділять між собою 32 команди, що брали участь у події.

В League of Legends анонсували нового чемпіона. Трейлер MILIO

0

Riot Games випустили трейлер нового чемпіона в League of Legends на ім’я MILIO. Дізнатися більше про його історію і те, як розробляли нового героя можна на офіційній сторінці. 

Riot Games разом з GRID Esports створюють портал даних Valorant Data Portal, якому немає аналогів у жанрі FPS

GRID Esports співпрацює з Riot Games над запуском Valorant Data Portal (VDP), нового сервісу, який буде збирати усі ігрові дані, потрібні гравцям.  Перша у своєму роді платформа для шутеру Riot скоро стане доступною, проте тільки для 30 команд-партнерів франшизних ліг Valorant Champions Tour (VCT).  League of Legends Esports використовує дуже схожий портал даних з 2021 року,

Хакери вимагають у Riot Games 10 мільйонів доларів США за викрадений код античіта і League of Legends

0

Стало відомо, скільки хакери вимагали від Riot Games за те, що вони не будуть оприлюднювати вихідний код LoL, який було днями вкрадено в результаті хакерської атаки.