Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий російський кіберспортсмен Дмитро Happy Костін виграв черговий турнір по Warcraft III та заробив 2500 доларів США. Після перемоги гравець відмітився цікавим постом, який досить красномовно каже про його позицію щодо війни в Україні.

Виграв RCADIA Rataland.

Круто. Мені дуже не хочеться повертатися додому (сподіваюсь не треба пояснювати чому, і мобілізація це менша з причин), але, на жаль, в іншому випадку втрачу 95% свого доходу (китайські турніри). Те, чим я займаюся – для мене все.

Для тих, хто не розуміє – пінг. Для тих, хто ще більше не розуміє – Китай закритий, а жити в південно-східній Азії я не хочу. Тимчасово тільки якщо на зарплаті.

Хоча, чесно кажучи, мені все одно доведеться переїхати рано чи пізно.

У Росії не можна отримати що-небудь з-за кордону, і гроші та товари нормальним способом із “недружніх” країн.

До речі твіч теж у Росію грошей не відправляє, якщо хтось не знав. Та й гроші в рублях мені не особливо хочеться отримувати за намальованим курсом при цінах, як на 100-150р за $. Це я кажу як людина, яка має 95% заощаджень у валюті “недрузів”.

Мені дуже пощастило в мене один з батьків живе в Європі. Якби цього везіння не було, я б поїхав ще до березня.

Сумно коротше. Насамперед через те, що для таких людей як я (які повністю залежать від стосунків із “недрузями*) тут (вдома) немає майбутнього.

Ось так.

Попри те, що Warcraft III вже давно не є популярною дисципліною серед масової аудиторії, Happy все ще залишається вірним грі й зараз є найкращим у світі. За свою кар’єру гравець заробив понад 300 000 доларів США. 

У вищезгаданому турнірі брав участь і українець Foggy. Він посів на турнірі 5-6 місце і виграв за це $850. 

Читайте також статтю про те, як Valve співпрацює з росіянами попри санкції. 

Материалы по теме

Українець Foggy посів третє місце на міжнародному LAN-турнірі з Warcraft III, а у фіналі грали Moon та Happy

У Дортмунді завершився LAN-турнір по, здавалося б давно мертвій дисципліні Warcraft III. На чемпіонаті, як в старі добрі часи, розігрувалося 10 тисяч доларів США, а трансляція наче повертала нас на 10-15 років у минуле. Здається, що Warcraft III не помер, а опинився в якійсь петлі, де час зупинився і нічого не змінюється.

Фінали турніру Ukrainian WC3 відбудуться в п’ятницю та суботу. Трансляція турніру

0

Дійшла до завершення серія турнірів Ukrainian WC3 з Warcraft III, зроблена спеціально для українських гравців. За результатами шести турнірів гравці набирали очки, щоб вийти до фінальної частини, де зіграють найкращі.

Foggy проводить регулярні турніри по Warcraft III. Реєструйтеся на черговий турнір з легендарної гри

Завдяки ентузіастам легендарної гри Warcraft III, зокрема Foggy, у всіх фанатів є можливість випробувати себе в ролі учасника турніру Ukrainian WC3 №5 та згадати старі часи, коли WC3 була найпопулярнішою грою в Україні.