Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий російський кіберспортсмен Дмитро Happy Костін виграв черговий турнір по Warcraft III та заробив 2500 доларів США. Після перемоги гравець відмітився цікавим постом, який досить красномовно каже про його позицію щодо війни в Україні.

Виграв RCADIA Rataland.

Круто. Мені дуже не хочеться повертатися додому (сподіваюсь не треба пояснювати чому, і мобілізація це менша з причин), але, на жаль, в іншому випадку втрачу 95% свого доходу (китайські турніри). Те, чим я займаюся — для мене все.

Для тих, хто не розуміє — пінг. Для тих, хто ще більше не розуміє — Китай закритий, а жити в південно-східній Азії я не хочу. Тимчасово тільки якщо на зарплаті.

Хоча, чесно кажучи, мені все одно доведеться переїхати рано чи пізно.

У Росії не можна отримати що-небудь з-за кордону, і гроші та товари нормальним способом із «недружніх» країн.

До речі твіч теж у Росію грошей не відправляє, якщо хтось не знав. Та й гроші в рублях мені не особливо хочеться отримувати за намальованим курсом при цінах, як на 100-150р за $. Це я кажу як людина, яка має 95% заощаджень у валюті «недрузів».

Мені дуже пощастило в мене один з батьків живе в Європі. Якби цього везіння не було, я б поїхав ще до березня.

Сумно коротше. Насамперед через те, що для таких людей як я (які повністю залежать від стосунків із «недрузями*) тут (вдома) немає майбутнього.

Ось так.

Попри те, що Warcraft III вже давно не є популярною дисципліною серед масової аудиторії, Happy все ще залишається вірним грі й зараз є найкращим у світі. За свою кар’єру гравець заробив понад 300 000 доларів США. 

У вищезгаданому турнірі брав участь і українець Foggy. Він посів на турнірі 5-6 місце і виграв за це $850. 

Читайте також статтю про те, як Valve співпрацює з росіянами попри санкції. 

Материалы по теме

Happy стал чемпионом DreamHack Open 2021 Finals по Warcraft III

0

Российский киберспортсмен Дмитрий Happy Костин стал победителем DreamHack Open 2021 Finals по Warcraft III. В гранд-финале Костин обыграл Жо Жу LawLiet Ёна со счетом 3:0. За победу он получил $50.000.

Он точно там играл? Пять звёзд CS:GO, которых «кикнули» настолько быстро, что вы этого даже не заметили!

Карьера профессиональных игроков зачастую состоит из нескольких команд в своем списке, но бывают и исключения, когда игрок всю жизнь играл под одним тегом, а есть такие, кто смог пробить в составе одной команды не больше пары месяцев. Сегодня мы поговорим об игроках, которые не смогли закрепиться в своих коллективах и ушли уже в скором времени.

Они этого не заслуживали. Пять легенд CS:GO, игравшие в максимально беспомощных составах

У каждого профессионального игрока бывают неудачные периоды, о которых хочется забыть. Тем не менее даже в самые тяжелые времена каждый для себя может вынести что-то ценное из данного периода. Давайте поговорим о легендарных игроках CS:GO, которым пришлось закалять свои нервы в не самых именитых составах и переживать переломные моменты в своей жизни.