Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Heroic отримала партнерство з ESL. Нагадаємо, що партнери найбільшого світового кіберспортивного оператора отримують прямі інвайти на більшість турнірів, які проводить ТО. Також вони беруть участь у розподілі грошей, які ESL заробляє від спонсорів змагань.

З іншого боку за угодою клуб бере участь у всіляких активностях та активно просуває турніри у яких бере участь.

За словами керівництва NAVI, які вони озвучували минулого року, за такою схемою команди вже зараз починають отримувати досить значні прибутки.

Що важливо для розвитку індустрії більша частина цих прибутків іде не гравцям, а саме клубу, що дозволяє йому ставати більш ліквідним. 

Heroic стали п’ятнадцятою командою, яка отримала партнерство ESL. На даний час команда знаходиться на 13 сходинці світового рейтингу. 

Читайте також про те, де зараз виступає легендарний український гравець Сергій starix Іщук.

Материалы по теме

ESL оголосила про дати і місця проведення IEM Katowice та IEM Cologne у 2023 році

ESL оголосили дати двох своїх найпрестижніших турнірів, які відбудуться у 2023 році. Обидва легендарних історичних турніри матимуть призовий фонд $1 000 000.

MOUZ виграли групу та інші несподіванки! Результати в Групі С на ESL Pro League 16

На ESL Pro League 16 завершилися ігри в групі С і результати цієї не самої потужної групи просто вражають. З першого місця в основну частину турніру пройшов явний аутсайдер групи.

IEM Rio Major буде проходити всі 12 днів в присутності уболівальників. Таке відбувається вдруге в історії

Організатори Major Rio зрозуміли, що треба іти на зустріч уболівальникам і кардинально змінили формат турніру. Вдруге в історії мейджорів ігри на сцені в присутності глядачів пройдуть не тільки у фінальній стадії Play-off, а і на стадії претендентів.

ESL відмінила IEM в Китаї та перенесла EPL 17 на 2023 рік

0

ESL відмінили IEM в Китає, про це турнірний оператор повідомив у своєму твітері. Причиною відміни стала епідемія COVID-19, яка останнім часом загострилася в піднебесній.