Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найскандальніший дотер Східної Європи, який за свою кар’єру встиг пограти і за українців NAVI і за росіян Virtus.pro, а останнім часом не може знайти команду через свою епатажну поведінку, вирішив нагадати про себе і хайпонути.

На прямій трансляції Ілля Lil Іллюк вдягнувся у форму ЗСУ і включив на задньому плані звуки вибухів, підписавши свій стрім назвою “типовий стрімер з України”.

Після негативної реакції українського ком’юніті, стрімер підлив масла у вогонь своїм постом у твіттер. 

В україномовному ком’юніті, і дота у тому числі, довбойобів не набагато менше, ніж у сусідів. Це факт і це сумно. Під час коли ми, здавалося бы , повинні підтримувати друг друга, я більшою мірою отримую критику саме від своїх же.

Спершу одному недокоментатору не сподобалось шо я не тi турнiри граю, зараз друге шось пише про те, що я на стримi “показав” снарягу яка поїде хлопцям на фронт. А собаки у коментарях це пiдтримують гнівними висловлюваннями. Хворi люди, займіться своїми нікчемними життями 🙂

У своєму пості колишній професійний кіберспортсмен скоріше за все мав на увазі відомих українських стрімерів TaiTake та DoubleEspresso, які працювали на першій українськомовній трансляції The International у 2021 році і першими жорстко розкритикували стрімера. 

Чи доречно привертати увагу до війни в Україні саме у такий спосіб, як це зробив Lil? Мабуть, ні, проте скандальний дотер залишається вірним своєму іміджу навіть у цей час і його епатажний вчинок вкотре не залишив спільноту байдужою.

Читайте також: Lima Major з Dota 2 може бути скасовано через заворушення в Перу, де за останній тиждень загинуло 50 осіб

Материалы по теме

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

“Ігри майбутнього: смілива російська «кіберспортивна» подія, в яку держава вкладає 58 мільйонів доларів” – переклад статті Esports Insider

Авторитетне західне кіберспортивне ЗМІ Esports Insider опублікували статтю, присвячену турніру Путіна Ігри майбутнього, який незабаром розпочнеться в Казані.

Олександр Зінченко анонсував шоуматч з CS2, щоб зібрати 30 мільйонів для батальйону Айдар

Олександр Зінченко і Габріел Жезус разом із батальйоном «Айдар» анонсують великий благодійний шоуматч з CS2. В матчі братимуть участь футболісти, зірки кіберспорту та відомі українські діячі.

Латвія на законодавчому рівні заборонила своїм збірним грати з російськими та білоруськими командами навіть в нейтральному статусі

0

Латвія заборонила своїм спортивним збірним з командних видів спорту змагатися з російськими та білоруськими командами незалежно від їх статусу. Про рішення Сейму Латвії повідомив місцевий портал LSM.