Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найскандальніший дотер Східної Європи, який за свою кар’єру встиг пограти і за українців NAVI і за росіян Virtus.pro, а останнім часом не може знайти команду через свою епатажну поведінку, вирішив нагадати про себе і хайпонути.

На прямій трансляції Ілля Lil Іллюк вдягнувся у форму ЗСУ і включив на задньому плані звуки вибухів, підписавши свій стрім назвою “типовий стрімер з України”.

Після негативної реакції українського ком’юніті, стрімер підлив масла у вогонь своїм постом у твіттер. 

В україномовному ком’юніті, і дота у тому числі, довбойобів не набагато менше, ніж у сусідів. Це факт і це сумно. Під час коли ми, здавалося бы , повинні підтримувати друг друга, я більшою мірою отримую критику саме від своїх же.

Спершу одному недокоментатору не сподобалось шо я не тi турнiри граю, зараз друге шось пише про те, що я на стримi «показав» снарягу яка поїде хлопцям на фронт. А собаки у коментарях це пiдтримують гнівними висловлюваннями. Хворi люди, займіться своїми нікчемними життями 🙂

У своєму пості колишній професійний кіберспортсмен скоріше за все мав на увазі відомих українських стрімерів TaiTake та DoubleEspresso, які працювали на першій українськомовній трансляції The International у 2021 році і першими жорстко розкритикували стрімера. 

Чи доречно привертати увагу до війни в Україні саме у такий спосіб, як це зробив Lil? Мабуть, ні, проте скандальний дотер залишається вірним своєму іміджу навіть у цей час і його епатажний вчинок вкотре не залишив спільноту байдужою.

Читайте також: Lima Major з Dota 2 може бути скасовано через заворушення в Перу, де за останній тиждень загинуло 50 осіб

Материалы по теме

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.

Рік тому росіяни намагалися відібрати в українців права на російськомовні трансляції, ось що з цього вийшло

Рік тому росіянин Юрій Фролов, пов’язаний з ESForce, створив петицію, під назвою «Зупинити ненависть та заклики до вбивства дітей в кіберспорті». В петиції автор жалівся на те, що більшість російськомовних прав належить українським студіям, а вони ненавидять Росію і всі трансляції наповненні ненавистю до росіян.

Долучайтеся до чергової лотереї Олександра Петрика. Беріть участь у розігриші цінних призів і допомогайте ЗСУ

0

Олександр Петрик запустив чергову лотерею для збору грошей на допомогу ЗСУ. В планах кіберспортивного волонтера допомогти зібрати гроші на прилад нічного бачення для одного з підрозділів 8 полку ССО.

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити