Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Lima Major з Dota 2 знаходиться під загрозою зриву. Не дивлячись на те, що організатори події, що має відбутися у Перу з 22 лютого по 5 березня запевняють, що все буде за планом, в країні триває революція, закриті чисельні туристичні об’єкти і скасовані або перенесені на місяць всі спортивні змагання.

У заворушеннях, що відбуваються в країні, лише за останній тиждень загинуло 50 осіб. Lima Major не було скасовано лише з однієї причини, бо кіберспорт в країні офіційно не визнано видом спорту. Якщо ситуація не покращиться, то очевидно, що Valve буде змушена скасувати Мейджор, щоб не ризикувати гравцями та уболівальниками, а через те, що часу на перенесення турніру в іншу країну просто не залишилося, розробник гри буде змушений взагалі скасовувати турнір і замінити його якимись окремими турнірами для кожного регіону, як це зробили під час пандемії COVID-19. 

Наразі організатор турніру 4D Esports намагається всіх запевнити, що все іде за планом і турнір відбудеться.

Читайте також: Офіційний паблік m0NESY з 280 тисячами підписників назвав «розвитком кіберспорту» відкриття осередка ФКСР у ЛНР

Материалы по теме

Gamin Gladiators легко впоралися з Liquid у фіналі Lima Major. Результати та статистика переглядів турніру

Gamin Gladiators легко переграли Team Liquid у фіналі Lima Major і підняли над головою кубок першого Мейджора сезону. Слід зазначити, що Team Liquid, які виглядали явними фаворитами турніру, фінальний матч грали з заміною. Ключовий гравець команди Boxi через хворобу залишив турнір і вилетів на лікування додому, а його місце посів аналітик команди Jabbz і це

 Team Spirit вибула з Мейджора в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам. 

0

 Після прикрої поразки у другому турі нижньої сітки Lima Major Team Spirit вибула з турніру в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам.

Стали відомі результати груп і сітка Play-off Lima Major з Dota 2

0

На Lima Major з Dota 2 визначилися всі команди, які вийшли з групової стадії у Play-off. З групи А без проблем у верхню сітку вийшли Gainin Gladiators, Team Spirit, Evil Geniuses і Talon Esports. Чемпіони TI 11 Тundra Esports, а також титани китайської доти PSG.LGD вийшли з проблемами тільки в нижню сітку.

Стали відомі групи на Lima Major з Dota 2

0

Стали відомі склади груп на Lima Major. 18 команд-учасниць будуть розділені на дві групи, де кожна зіграє з кожною. 1-4 місця потраплять у верхню сітку Play-off, а 5-6 впадуть у нижню сітку. Команди, що посядуть 7-9 місця вилетять з турніру.