Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський коментатор Maelstorm поділився інсайдом, що NAVI підписали нового кері українця Максима Shigetsu Попадинця. Раніше гравець виступав за команду Cybercats.

Про Shigetsu відомо те, що йому 19 років і за свою коротку кар’єру, яку він почав у 2020 році, гравець виграв близько 7000 доларів. 

Нажаль українець встиг зашкваритися. Попри війну в Україні він не тільки продовжив грати за російський склад, а і брав участь у п’яти сезонах ліги D2CL вже після 24 лютого. D2CL – це ліга яку проводить холдинг ESForce, що належить підсанкційному олігарху Алішеру Усманову з найближчого оточення Володимира Путіна. 

Також у серпні-вересні цього року гравець брав участь у російській лізі Winline Insight Season 2 де брали участь виключно команди з Росії та СНД, а призовий фонд розігрувався в рублях і складав 1 мільйон російської валюти. Тоді українець у колаборації з росіянами зайняв третє місце і виграв 200 000 російських рублів.

Сподіваємося інсайд виявиться фейком і NAVI не візьмуть у свій склад гравця, який протягом усієї гарячої фази війни фактично щодня грав з росіянами на російських турнірах, що спонсоруються російськими олігархами.

Читайте також новину про те, що NAVI звільнили зі складу Solo. 

Материалы по теме

Лебіга і Андрій Шевченко зберуть футбольну команду для участі у Kings World Cup

Популярний стрімер Михайло Лебіга та легендарний футболіст Андрій Шевченко зберуть українську команду для участі у медіафутбольному чемпіонаті світу Kings World Cup. Вони стануть амбасадором та президентом складу, який уже отримав назву UA Steel.

Cloud9 розвалюються на очах. Виставили на трансфер Perfecto⁠ і HObbit⁠

Cloud9 відправили на лаву запасних Іллю ⁠Perfecto⁠ Залуцького та Абая HObbit⁠ Хасенова, вже зараз цей дует доступний для трансферу в інші клуби. Організація також оголосила, що розлучилася зі своїм помічником тренера Іваном ⁠F_1N⁠ Кочуговим.

NAVI Junior тріумфували на European Pro League Season 17. Українські клуби B8 і Monte повністю провалили турнір

0

NAVI Junior виграли European Pro League Season 17 з Dota 2. У фіналі турніру український клуб здолав MOUZ з рахунком 3-1. Чорно-жовті розгромили всіх на груповій стадії, а потім легко пройшлися по сітці Play-off.

Саудивська Аравія припиняє великі інвестиції в кіберспорт і зосередиться на мобільних іграх

В авторитетному виданні Blomberg вийшла стаття про те, що Savvy, що повністю належить Фонду державних інвестицій Саудівської Аравії, припиняє подальші великі інвестиції в кіберспорт і зосередиться на інвестиціях в мобільні ігри.