Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський коментатор Maelstorm поділився інсайдом, що NAVI підписали нового кері українця Максима Shigetsu Попадинця. Раніше гравець виступав за команду Cybercats.

Про Shigetsu відомо те, що йому 19 років і за свою коротку кар’єру, яку він почав у 2020 році, гравець виграв близько 7000 доларів. 

Нажаль українець встиг зашкваритися. Попри війну в Україні він не тільки продовжив грати за російський склад, а і брав участь у п’яти сезонах ліги D2CL вже після 24 лютого. D2CL — це ліга яку проводить холдинг ESForce, що належить підсанкційному олігарху Алішеру Усманову з найближчого оточення Володимира Путіна. 

Також у серпні-вересні цього року гравець брав участь у російській лізі Winline Insight Season 2 де брали участь виключно команди з Росії та СНД, а призовий фонд розігрувався в рублях і складав 1 мільйон російської валюти. Тоді українець у колаборації з росіянами зайняв третє місце і виграв 200 000 російських рублів.

Сподіваємося інсайд виявиться фейком і NAVI не візьмуть у свій склад гравця, який протягом усієї гарячої фази війни фактично щодня грав з росіянами на російських турнірах, що спонсоруються російськими олігархами.

Читайте також новину про те, що NAVI звільнили зі складу Solo. 

Материалы по теме

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.