Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Natus Vincere повідомив про звільнення ще одного росіянина. Цього разу було звільнено капітана складу з Dota 2 Олексія Solo Березіна.

Російський гравець приєднався до чорно-жовтих 2 вересня 2021 року. Максимальний результат, якого досягнули NAVI за його каденції — це друге місце на регіональній лизі DPC і вихід на Мейджор в Арлінгтоні, де команда не показала видатних результатів. 

Після вильоту NAVI з турніру останнього шансу на The International з’явилися чутки про конфлікт між Solo та іншими гравцями команди. Сьогоднішній анонс NAVI фактично підтвердив правдивість цих чуток. 

На цей час в складі NAVI з Dota 2 залишається чотири гравці, один з яких є росіянином. Також раніше повідомлялося, що команду тренує російський спеціаліст, але клуб не афішував його призначення, яке відбулося вже після початку вторгнення в Україну. Також NAVI ніяк не коментували цю інформацію і, публікуючи список членів команди, не вказують жодного тренера.

Команда NAVI Dota 2:

Алік «V-Tune» Воробей
Володимир «No[o]ne» Міненко
Владислав «laise» Лайс
Георгій «swedenstrong» Зайналабідов

Михайло «m1ke» Паламар (менеджер)

Читайте також більше про історію злетів та падінь Natus Vincere від 2011 року до наших днів. 

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм