Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Natus Vincere повідомив про звільнення ще одного росіянина. Цього разу було звільнено капітана складу з Dota 2 Олексія Solo Березіна.

Російський гравець приєднався до чорно-жовтих 2 вересня 2021 року. Максимальний результат, якого досягнули NAVI за його каденції – це друге місце на регіональній лизі DPC і вихід на Мейджор в Арлінгтоні, де команда не показала видатних результатів. 

Після вильоту NAVI з турніру останнього шансу на The International з’явилися чутки про конфлікт між Solo та іншими гравцями команди. Сьогоднішній анонс NAVI фактично підтвердив правдивість цих чуток. 

На цей час в складі NAVI з Dota 2 залишається чотири гравці, один з яких є росіянином. Також раніше повідомлялося, що команду тренує російський спеціаліст, але клуб не афішував його призначення, яке відбулося вже після початку вторгнення в Україну. Також NAVI ніяк не коментували цю інформацію і, публікуючи список членів команди, не вказують жодного тренера.

Команда NAVI Dota 2:

Алік «V-Tune» Воробей
Володимир «No[o]ne» Міненко
Владислав «laise» Лайс
Георгій «swedenstrong» Зайналабідов

Михайло «m1ke» Паламар (менеджер)

Читайте також більше про історію злетів та падінь Natus Vincere від 2011 року до наших днів. 

Материалы по теме

NAVI підписали гравця в Takken заради участі в командному заліку Esports World Cup

Кіберспортивний клуб NAVI розширює пул своїх дисциплін і відкрив підрозділ із Tekken, підписавши корейського гравця Кіма Kkokkoma Му Чжона. Раніше Kkokkoma грав за клуби Talon Esports і Team GP.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.