Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Інсайдер Тайлер МакВікер повідомив чимало цікавої інформації щодо можливої нової гри від  Valve. Раніше в інтернеті з’являлася інформація про те, що Valve зареєструвала нову торгову марку NEON PRIME.

За словами інсайдера новий проект вольво буде відгалуженням світу Dota 2, а займається їм сам ICEFROG. Також повідомляється, що нова гра точно не буде шутером. 

Інсайдер пише наступне:

Інтелектуальна гра Valve Software, NEON PRIME, ймовірно, є науково-фантастичною грою, яка суміжна з DOTA, створена ICEFROG, дія якої відбувається в інших деменціях, таких як Continuum або Moons of Ultoria. Ймовірно, це НЕ FPS і, очевидно, вона не пов’язана з Half-Life: Citadel.

 

Поки невідомо, коли Valve розкажуть про свою нову гру, але багато хто очікує на це перед фіналом The Intarnational 11, тим більше якщо гра базується на світі Dota 2. 

Нагадаємо, що колись Valve вже робила «інтелектуальну» гру по всесвіту Dota 2. Гра Artifact, яка мала стати проривом і новою кіберспортивною дисципліною провалилася так потужно, що її назавжди запам’ятають як найбільшу помилку Valve.

Читайте також про новий рекорд онлайну, який встановив Steam.

Материалы по теме

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

З’ясувалася ймовірна причина, чому Valve прибрали Dust 2 зі списку офіційних турнірних карт

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.