Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легенди шведського CS гравці JW та Flusha викупили права на легендарний бренд EYEBALLERS та відроджують команду.

Клан (саме так колись називали кіберспортивні команди) Eyeballers слід вважати одним з найстаріших в історії кіберспорту. Перше згадування про нього датується ще 1998 роком, а вже у 2000 році п’ять шведів litzer, Potti, Hyb, Souledge та bullet взяли участь у найпрестижнішому турнірі того часу 2000 CPL Europe Cologne.Тоді на турнірі розігрувалося 10 тисяч євро, а перемогу святкували фіни з Clan Z. В тому турнірі Eyeballers здобули четверте місце і скромні 1200 євро призових. 

Пізніше команда не рідко займала високі місця на різноманітних турнірах і навіть представляла свою країну на престижному турнірі ESWC, але майже ніколи не злітала так високо і надовго, як, наприклад SK-gaming, mTw або Fnatic. 

Найбільшого розквіту команда досягла у 2004 році. Тоді вона програла у фіналі CPL Winter 2004 легендарному клану NoA, в якій грав Сімпл того часу elemeNt. За друге місце шведи отримали 21 тисячу доларів.

Вже влітку того ж року у фіналі CPL Summer 2004 Eyeballers обіграли золотий склад SK Gaming, заробили рекордні для того часу 30 тисяч доларів і створили свою легенду. Тоді за SK грали такі видатні гравці, як: ahl, HeatoN, SpawN, Fisker та Potti. На певний період Eyeballers  стали командою номер один не тільки у Швеції, а й у світі.

Тепер команда повертається на професійну сцену, маючи за спиною легендарну історію. Чи вдасться JW та Flusha створити клуб, гідний свого минулого? З нетерпінням будемо чекати на результати п’ятірки. 

Трейлер відродження команди

 

Новий склад Eyeballers 

JW
Flusha
Sapec
SHiNE
Svedjehed

Цікавий факт! На момент, коли з’явилася команда Eyeballers, JW було три, а Flusha чотири роки.

Читайте також про те, як s1mple подарував свою медаль гравця року по версії HLTV другу-реперу.

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.