Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній гравець команди NAVI росіянин Деніс seized Костін став обличчям та головним персонажем цікавого кіберспортивного шоу з назвою Трайхард, презентація якого втекла в інтернет. Проект буде будуватися навколо ідеї створення молодої кіберспортивної команди, метою якої стане увійти бажано у ТОР-30, а мінімум у ТОР-50 світового рейтингу протягом року.

Головним в команді буде Деніс seized Костін, який збере молодих гравців і буде вести їх до успіху. Тренувати команду буде відомий тренер Анатолій liTTle Яшин. В презентації, яка вочевидь була розрахована на пошук партнерів, обіцяють постійний конфлікт між тренером та капітаном, який буде тримати глядачів у напрузі. Окрім цих персон глядачам обіцяють CEO команди, медійницю, невідомого інвестора і запрошених гостей. 

Шоу буде будуватися навколо тренувань гравців і побудови їх медійки. Як у будь-якому шоу, екшен буде будуватись навколо конфліктів між персонажами, яких досить багато. 

Організатори планують робити шоу у форматі півгодинних серій, які буде виходити кожного тижня на платформі Rutube. Судячи з поставлених цілей, шоу розраховане на рік, тобто має бути відзнято 48 серій.

Звісно, ми жодним чином не віримо у збитого льотчика Деніса Костіна, не віримо, що він зможе створити конкурентну команду, але вивести молодих талановитих гравців у ТОР-50 при нормальному фінансуванні це цілком досяжна мета, до того ж ідея шоу дійсно цікава, а рівень пропрацювання презентації вражає. 

Кіберспорту потрібні такі шоу, як повітря, от тільки не зрозуміло, чи вдасться реалізувати задумане так, щоб вийшло цікаво? 

До того ж через виток інформації спалахнув скандал. Організатори звинуватили телеграм-канал CYBERSLOVO у зливі, попросили видалити презентацію та зробили заяву. 

— Зливати у публічний простір внутрішню презентацію проекту, причому вкрай проміжну версію – непорядно та непрофесійно. Рівно як особисте листування.

Інформація, відображена в ній, не має нічого спільного з дійсністю та змістом шоу. Над проектом працює велика команда, і надаючи недостовірну інформацію, ця праця знецінюється.

Судячи з заяви поки не зрозуміло, який насправді формат матиме шоу, так коли воно відбудеться. Можливо це просто проект, який не матиме реалізації.


Коментар Gameinside: Нам надзвичайно цікаво, як саме буде фінансуватися проект, якщо він відбудеться. Більшість потенційних рекламодавців пішли з Росії, тож можливо перед нами первісток державної програми РФ з підтримки ігрової та кіберспортивної індустрії? Час покаже.

Читайте також про те, що поки в Росії створюють кіберспортивні шоу, українські гравці змушені грати під обстрілами російських ракет.

Материалы по теме

Forbes випустило розслідування, яке говорить, що власник NAVI Максим Кріппа є одночасно власником букмекера GGbet і студії Maincast

Українське видання Forbes випустило розслідування, в якому йдеться про зв’язки власника NAVI Максима Кріппи з букмекерською компанією GGbet та студією кіберспортивних трансляцій Maincast.

NAVI виграли другу зустріч в головній європейській лізі VALORANT — Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI обіграли команду Giants Gaming у другому матчі Champions Tour 2023: EMEA League. Таким чином чорно-жовті крокують далі з рахунком 1-1 по матчах. Попереду у команди ще 7 зустрічей в груповій стадії.

NAVI всуху програли в першому матчі Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI всуху програли в дебютному матчі європейської франшизної ліги Champions Tour 2023: EMEA League. Чорно-жовті були розгромлені на власному піку Ascent з рахунком 7-13. На піку суперників команди дійшли до додаткових раундів, проте клуб KOI зміг дотиснути народжених перемагати, зафіксувавши на табло рахунок 20-18.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.