Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній гравець команди NAVI росіянин Деніс seized Костін став обличчям та головним персонажем цікавого кіберспортивного шоу з назвою Трайхард, презентація якого втекла в інтернет. Проект буде будуватися навколо ідеї створення молодої кіберспортивної команди, метою якої стане увійти бажано у ТОР-30, а мінімум у ТОР-50 світового рейтингу протягом року.

Головним в команді буде Деніс seized Костін, який збере молодих гравців і буде вести їх до успіху. Тренувати команду буде відомий тренер Анатолій liTTle Яшин. В презентації, яка вочевидь була розрахована на пошук партнерів, обіцяють постійний конфлікт між тренером та капітаном, який буде тримати глядачів у напрузі. Окрім цих персон глядачам обіцяють CEO команди, медійницю, невідомого інвестора і запрошених гостей. 

Шоу буде будуватися навколо тренувань гравців і побудови їх медійки. Як у будь-якому шоу, екшен буде будуватись навколо конфліктів між персонажами, яких досить багато. 

Організатори планують робити шоу у форматі півгодинних серій, які буде виходити кожного тижня на платформі Rutube. Судячи з поставлених цілей, шоу розраховане на рік, тобто має бути відзнято 48 серій.

Звісно, ми жодним чином не віримо у збитого льотчика Деніса Костіна, не віримо, що він зможе створити конкурентну команду, але вивести молодих талановитих гравців у ТОР-50 при нормальному фінансуванні це цілком досяжна мета, до того ж ідея шоу дійсно цікава, а рівень пропрацювання презентації вражає. 

Кіберспорту потрібні такі шоу, як повітря, от тільки не зрозуміло, чи вдасться реалізувати задумане так, щоб вийшло цікаво? 

До того ж через виток інформації спалахнув скандал. Організатори звинуватили телеграм-канал CYBERSLOVO у зливі, попросили видалити презентацію та зробили заяву. 

— Зливати у публічний простір внутрішню презентацію проекту, причому вкрай проміжну версію – непорядно та непрофесійно. Рівно як особисте листування.

Інформація, відображена в ній, не має нічого спільного з дійсністю та змістом шоу. Над проектом працює велика команда, і надаючи недостовірну інформацію, ця праця знецінюється.

Судячи з заяви поки не зрозуміло, який насправді формат матиме шоу, так коли воно відбудеться. Можливо це просто проект, який не матиме реалізації.


Коментар Gameinside: Нам надзвичайно цікаво, як саме буде фінансуватися проект, якщо він відбудеться. Більшість потенційних рекламодавців пішли з Росії, тож можливо перед нами первісток державної програми РФ з підтримки ігрової та кіберспортивної індустрії? Час покаже.

Читайте також про те, що поки в Росії створюють кіберспортивні шоу, українські гравці змушені грати під обстрілами російських ракет.

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.