Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній гравець команди NAVI росіянин Деніс seized Костін став обличчям та головним персонажем цікавого кіберспортивного шоу з назвою Трайхард, презентація якого втекла в інтернет. Проект буде будуватися навколо ідеї створення молодої кіберспортивної команди, метою якої стане увійти бажано у ТОР-30, а мінімум у ТОР-50 світового рейтингу протягом року.

Головним в команді буде Деніс seized Костін, який збере молодих гравців і буде вести їх до успіху. Тренувати команду буде відомий тренер Анатолій liTTle Яшин. В презентації, яка вочевидь була розрахована на пошук партнерів, обіцяють постійний конфлікт між тренером та капітаном, який буде тримати глядачів у напрузі. Окрім цих персон глядачам обіцяють CEO команди, медійницю, невідомого інвестора і запрошених гостей. 

Шоу буде будуватися навколо тренувань гравців і побудови їх медійки. Як у будь-якому шоу, екшен буде будуватись навколо конфліктів між персонажами, яких досить багато. 

Організатори планують робити шоу у форматі півгодинних серій, які буде виходити кожного тижня на платформі Rutube. Судячи з поставлених цілей, шоу розраховане на рік, тобто має бути відзнято 48 серій.

Звісно, ми жодним чином не віримо у збитого льотчика Деніса Костіна, не віримо, що він зможе створити конкурентну команду, але вивести молодих талановитих гравців у ТОР-50 при нормальному фінансуванні це цілком досяжна мета, до того ж ідея шоу дійсно цікава, а рівень пропрацювання презентації вражає. 

Кіберспорту потрібні такі шоу, як повітря, от тільки не зрозуміло, чи вдасться реалізувати задумане так, щоб вийшло цікаво? 

До того ж через виток інформації спалахнув скандал. Організатори звинуватили телеграм-канал CYBERSLOVO у зливі, попросили видалити презентацію та зробили заяву. 

— Зливати у публічний простір внутрішню презентацію проекту, причому вкрай проміжну версію – непорядно та непрофесійно. Рівно як особисте листування.

Інформація, відображена в ній, не має нічого спільного з дійсністю та змістом шоу. Над проектом працює велика команда, і надаючи недостовірну інформацію, ця праця знецінюється.

Судячи з заяви поки не зрозуміло, який насправді формат матиме шоу, так коли воно відбудеться. Можливо це просто проект, який не матиме реалізації.


Коментар Gameinside: Нам надзвичайно цікаво, як саме буде фінансуватися проект, якщо він відбудеться. Більшість потенційних рекламодавців пішли з Росії, тож можливо перед нами первісток державної програми РФ з підтримки ігрової та кіберспортивної індустрії? Час покаже.

Читайте також про те, що поки в Росії створюють кіберспортивні шоу, українські гравці змушені грати під обстрілами російських ракет.

Материалы по теме

NAVI та MOUZ зіграли в півфіналі Esports World Cup 2024. Результати

0

NAVI та MOUZ пройшли чвертьфінали і зіграють між собою в півфіналі Esports World Cup 2024. Шлях MOUZ до четвірки найкращих показав, що команда знаходиться не в максимальній формі.

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.

NAVI запускають набір в академію. Треба матч криштально чисту репутацію і доведеться жити в Європі

0

NAVI запустили черговий сезон набору в свою академію з Counter-Strike 2. Вперше клуб залучив в якості партнера топову компанію зі світовим ім’ям.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.