Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

Статистика матчу 

Записи ігор

Map1 | Map2 | Map3 

Після перемоги Іван Johnta Шевцов задав пару питань Кирилу Карасьову у своєму телеграм-каналі. 

Чи були моменти, яким ви здивувались від цього матчу? Чи все було як очікували?

Все було більш-менш очікувано, можливо лише те що М3С грали НАДповільно. Ми знали що вони нікуди зазвичай не поспішають, але щоб настільки — здивувало.
Коли я це зрозумів і ми почали дуже відповідально ставитися до наших скілів на останній карті, пішло набагато легше у захисті.

Що, думаєш, не пішло на Breeze за захист?

Та у нас такий пік був що воно й мало буду тяжко у захисті, ми забагато своїх раундів за першу сторону віддали.

Який настрій на наступні матчі?

Як завжди, головна ціль здобута, тепер можна й трохи видохнути та насолодитися двома BO5.

Сьогоднішня перемога FPX визначила останню з трьох команд, які представлятимуть регіон EMEA (Європа) на Master Copenhagen, цими командами стануть FPX, Guild та Fnatic.

Попередній Мейджор, який проходив в Ісландії, FPX пропустила через війну в Україні й поки не відомо, чи зможе команда виступити у Копенгагені. 

У неділю о 17.00 FPX зіграє проти Fnatic матч у форматі BO5, який вирішить долю першого місця у кваліфікаціях. Перемога надасть можливість FPX почати виступ на VCT Masters Copenhagen з другого етапу турніру, оминувши групову стадію.

Читайте також про зміну професійного маппулу у Valorant, який увійде в силу після VCT Masters Copenhagen.

Материалы по теме

Riot Games презентувала колекцію скінів, присвячену VALORANT Champions 2022, який стартує у вересні

Напередодні початку Чемпіонату Світу CHAMPIONS з VALORANT розробники гри презентували спеціальні скіни, присвячені турніру. Частина від продажу піде на виплати командам, які беруть участь у CHAMPIONS. VALORANT Champions 2022 розпочнеться вже 31 серпня і триватиме до 18 вересня і буде проходити в Стамбулі. Призовий фонд буде залежати не тільки від організаторів, а і від активності

Riot Games розповіли про нову систему претендентів у VALORANT, яка дозволить будь-яким командам потрапити у професійну франшизну лігу та на Чемпіонат Світу

Riot Games розповіли про систему турнірів для претендентів Challengers у VALORANT, через які будь-яка команда зможе потрапити у франшизні професійні ліги та навіть на глобальні події MASTERS та CHAMPIONS. Окрім цього скоро оголосять про систему, коли команди зможуть потрапити у ліги Претендентів прямо з гри, минаючи відбіркові змагання.

VALORANT UA BATTLE #1 — ПРЯМИЙ РЕПОРТАЖ З ТУРНІРУ, ТРАНСЛЯЦІЯ, КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ, РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРУ

Ми починаємо перший в історії репортаж з першого великого турніру по VALORANT в Україні. У репортажі ви знайдете посилання на сітку та трансляції, необхідну важливу інформацію, а також коментарі представників різних команд, де вони розкажуть про себе та дадуть відповіді на питання.

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT втратив останній шанс потрапити на Чемпіонат Світу

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT вилетів з турніру останнього шансу в регіоні EMEA та втратив шанси попасти на Чемпіонат Світу CHAMPIONS, який відбудеться у вересні.