Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Nissan оголосила про запуск єдиного у своєму роді всесвіту під назвою «Electrify the World» у популярній кіберспортивній онлайн-грі Fortnite. Колаборація стала чудовим прикладом того, як красиво автомобільні бренди можуть заходити у молоду аудиторію і змалечку знайомити потенційних покупців з автомобілями майбутнього.

У грі гравці ковзають уздовж Grind Rails – унікального механізму, схожого на зіп-лайн, – який дозволяє їм досліджувати світ у захоплюючий спосіб. Основна місія гри — освітлити місто, збираючи батареї вздовж Grind Rails.

Батареї будуть використовуватися для зарядки кожного концептуального автомобіля, який буде живити мережу. У віртуальному виставковому залі, створеному наприкінці кожного етапу, гравці зможуть побачити концептуальний автомобіль Nissan, а також зробити знімок екрана. У грі є кілька етапів, на кожному з яких можна вивчити один з передових концепт-карів японської компанії. 

 

Більше про футуристичні концепти Nissan можна дізнатися на офіційному сайті.

Материалы по теме

У Львові помітили розбиту брендовану машину NAVI

У мережі з’явилося фото розбитого вщент брендованого автомобіля NAVI. Повідомляється, що фото було зроблено на стоянці офіційного дилера спонсора NAVI автомобільного бренду NISSAN у Львові.

У Fortnite стартує новий сезон. Epic Games презентувала до ньго новий кінематографічний трейлер

0

У грі Fortnite виходить новий сезон, як завжди розробники гри Epic Games випустили присвячений йому кінематографічний трейлер. Новий сезон буде називатися VIBIN.